Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt a szöveget valaki letudná...

And98ris kérdése:

Ezt a szöveget valaki letudná fordítani nekem japánra?

Figyelt kérdés
A ninják közt mocsok az aki megszegi a szabályt,de aki cserben hagyja a bajtársait az a mocsoknál is rosszabb!!

2013. máj. 25. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Tesóm szülinapjára kellene és ha lehetséges akkor latin betűkkel és az lenne a legjobb ha japán betűkkel valaki leírná!Előre is köszönöm!!!!
2013. máj. 25. 21:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálom megkeresni, de ha esetleg tudod, hogy animeban vagy mangában mikor mondja ezt, akkor az sokat segítene! (sajnos én csak a ch630-st tudom, de az kicsit más)

[Illetve ha nem találom meg, akkor majd lefordítani szabadon magamtól).

Holnapig ráér?

2013. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na:

Shinobi no sekai de ruuru yo okite wo yaburu yatsu wa kuzu to yobawarisareru kedo na, nakama wo taisetsu ni shinai yatsu wa sore ijou na kuzu da.


Amúgy ez nem teljesen az, ami magyar. Itt nem "cserben hagy" van, hanem "nem értékel".


Ha inkább a magyarhoz akarod hűvé tenni, akkor " "taisetsu ni shinai" helyett rakd "uragiru"-t, de igazából ez így van ahogy az animében/mangában elhangzik.

2013. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%

gdgdsdggd dggdssdgdg hhffhkjlj jéjésjdfkdfk dékhjdkdghldjg elkrjueereiu jdbdfnmfddnmf sksjhdjkgskjf dfkjdgkjdsgsdkjf dskjdfkjdfjkgd


Tessék

2013. máj. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Shinobi no sekai de ruuru ya okite wo yaburu yatsu wa kuzu to yobawari sareru kedo na, nakama wo taisetsu ni shinai yatsu wa sore ijou no kuzu da."


Pár elírást kijavítottam.

2013. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. máj. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!