Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy jobb...

Mit tehetnék, hogy jobb kedvre derítsem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm most eléggé rossz passzban van.

Mint minden lánynak/nőnek sok gondja akad a fiúkkal... :)

Nos hát kamaszok vagyunk 16 évesek, és most van az a korszak amikor igazán vágyunk egy fiúra,a fiú szeretetére, törődésére stb... neki nincs barátja, nekem van.

Mit tehetnék, hogy ne legyen annyira rossz kedve és, hogy elhiggye, hogy igen igenis lesz neki is nem sokára valakije, akivel szeretni fogják egymást stb... ? Tudom elég hülye kérdés, vagy értelmetlen, és elég sok embernek vannak ilyen problémái, csak annyira rossz, hogy így ki van most borulva. Vele tényleg nincs probléma csak szegénynek nincsen szerencséje a fiúkkal-a rossz fiúkat "szereti"... és már volt egy kapcsolata, de az a fiú egy nagy szemét láda volt...nem volt annyira komoly kapcsolat, de ő még is bízott benne és hit benne, de a fiú meg csak azt akarta.Hál\\\\\\\' istennek nem kapta meg amit akart, de akkor is az ilyen fiúk hát... :/

Osztály társak vagyunk a barátnőmmel és az én barátom is ugyanabba a suliba jár mint mi. Szokott minket látni, és mondta, hogy olyan rosszul érzi magát, hogy neki meg nincs senkije. Nem hanyagolom, ezt mondta ő is és h nem tehetek erről az érzéséről, szóval ezt mi nyíltan átbeszéltük, és örül is neki, hogy én boldog vagyok, csak nekem meg olyan rossz, hogy ő meg boldogtalan.Jó nem boldogtalan, csak benne van ez a fiús dolog.


2009. okt. 6. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Látta a vissza a jövőbe-n 3 részét?

szerintem nagyon jó :)

2009. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!