Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vannak ezek a kifejezések...

Hogy vannak ezek a kifejezések/szavak angolul? (Szleng)

Figyelt kérdés

- ciki (nem az embarrassing, hanem valami rövidebb, amit a fiatalok mondanak ott)

- francba! p*csába! (csúnyán vagy normálisan, ha mindkettőt írsz, megköszönöm!!)

- k*rva vagy g*ci szép (nem a very-vel, hanem vmi csúnyaszóval)

- lefeküdni valakivel (nem a sexszel kifejezve, vagy a fuckkal hanem valami olyan változat, amit emberek között lehet mondani, gyerekek előtt stb, nem csúnyán)

- szűz vagy még?


Köszi!!


2009. okt. 3. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:

:D

Angol csajjal/fiúval akarsz chatelni?

2009. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Neem, csak úgy érdekel :D

MySpace-en vagyok fent, és nem akarok ilyen dumával beszélni hogy "óó te jó ég" hanem olyanokat amit ott a tizen-huszonévesek beszélnek:D

2009. okt. 3. 16:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaa egyébként L/15 :D
2009. okt. 3. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:

a szűz angolul virgin, szal sztem az utolsó : Are you virgin? vagy vmi ilyesmi

am meg webfordítás.hu, csak vigyázz vele mert szó szerint fordít és az néha értelmetlen

2009. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Webfordítást próbáltam, de az mindig értelmetlenséget ad ki. Általában amikor leírom hogy pl "Okos voltam amikor mentem középsuliba" kiadja hogy pl "I was intelligent while go second school" meg ilyen értelmetlenségeket. (Ezt nem próbáltam ki, csak példának mondom.)

Azért itt kérdezem :S

Tényleg lehet hogy virgin, báár nem tudom. Azt horoszkópban használják nem? Amúgy köszi, és az előbbinek is!! Írjatok még :D

2009. okt. 3. 19:13
 6/9 anonim válasza:

francba!: shit!

k*rva szép: fuckin\' pretty (pretty helyett lehet, hogy más kéne ide)

lefeküdni vkivel: make love (=szeretkezni)

szűz vagy még?: Are you still virgin?


Én így mondanám, bár a szlenget csak élőben lehet igazán kiismerni, úgyhogy lehet, hogy mást használnak.

2009. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

húú köszi, ez a make love eszembe nem jutott volna :)))

nah akkor már csak a ciki kell :D

2009. okt. 3. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utsó jókat írt. A virgin-es is jó, tőlem már kérdezték meg chaten. xD

A cikit nem tudom én se.

2009. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
crummy, naff - ciki (szótár fordította)
2009. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!