Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EZT NEM ÉRTEM hogy lehet...

EZT NEM ÉRTEM hogy lehet ennek több pageviews- e? Képpel illusztrálom miről beszélek!

Figyelt kérdés

(Deviantart profilom és egy másik emberé, page views az emberek által megtekintet oldalam száma. a többit pedig a kép jobban elmeséli

Jó még csak kezdő vagyok, de ezt én nem vagyok hajlandó elfogadni hogy ez megtörténhet.

A KÉP:

box.com/s/ou4bp1xt0ggaibxud4hr (bocs a linkért, copyzátok be a böngészöbe és jó lesz) nem értem miért nem fogadja el, ez az én képem mindegy XD )

(neki 76 ezer, nekem csak 9 000? hát jó)

nekem 300 képem van elvileg (és hasonlók mint amit kiemeltem) neki meg 1100 körül, de az az ezeregy mind ilyen szinten mint amit a képen is mutatok.

nem akarom fikázni, de érthetetlen ez számomra.



2013. máj. 20. 03:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Csodálom, hogy bárki megnézi ezeket a trágyákat. Mi ez? 9000? Még a 9 is sok lenne.


"de ezt én nem vagyok hajlandó elfogadni hogy ez megtörténhet."

Nem? És akkor mi lesz, bepereled?

Ómájf@szom, Chiwitbu! De ne keseredj el, még 11 nap és jön a szülinapod!

2013. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most vagy provokálni akarsz, vagy te egy oltári nagy szemétláda vagy, nem tudom, de szerintem kezeltesd magad mindenféleképpen.
2013. máj. 20. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor lennék oltári nagy szemétláda, ha provokálni akarnálak. Én azonban csak elmondtam a véleményemet: ez, amit te (meg a másik) művészetnek tartotok, szerintem nem az. Nekem még az egyszeri megnézés is sok(k) volt.


Ez pusztán vélemény, ha nem tetszik, ne töltsd fel a képeidet, de mint "művész", szerintem meg kell tanulnod elviselni a kritikát, akkor is, ha az negatív.

2013. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ember ez nem kritika volt hanem egy alpári beszólás, A kritikában elmondod mi a rossz, min kellene javítani, de te

csak ennyit voltál képes mondani:

"Csodálom, hogy bárki megnézi ezeket a trágyákat. Mi ez? 9000? Még a 9 is sok lenne. "

És írtam hogy kezdő vagyok, én nem a véleményed kérdeztem TE TRÁGYA, hanem, hogy hogy lehet az hogy ekkora különbségek mellett ő kapja a több nézettséget. NEM VAGYOK a többi hozzászólásodra TE TRÁGYA.

2013. máj. 20. 15:07
 5/6 A kérdező kommentje:
KIVÁNCSI***
2013. máj. 20. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Én eddig nem minősítettelek téged, te mégis személyeskedsz. Te dolgod. Ettől még amit alkotsz, az nem jobb, mint aminek te nevezel engem. :P


Mellesleg megválaszoltad a saját kérdésedet: több trágya = nagyobb nézettség. Sőt, megkockáztatom, hogy több trágya = több ismerős, ami megintcsak nagyobb nézettséget jelent.

2013. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!