Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne nézzenek...

Mit tegyek hogy ne nézzenek melegnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért hiszik azt sokan hogy az vagyok, nem viselkedek úgy, az öltözködésemre odafigyelek, az igaz hogy több a lány barátom mint a fiú, de ezért még nem kéne azt hinni. És suliból is többször hallottam már vissza hogy XY azt mondta hogy meleg vagyok. Tudom hogy nem kéne odafigyelni rá, de már kezd nagyon zavaró lenni, mit tehetnék ellene?:(

2013. máj. 13. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
már nem azért de szerintem hatalmas sértés ha valakire azt mondják hogy meleg
2013. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Számomra egyáltalán nem sértõ. :)
2013. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Mondhatnak bármit a hátam mögött. Miért izgassam magam rajta? Hisz az nem engem minõsít, hanem azt, aki mondja. Egyébként, ha látják, hogy zavar a dolog, még inkább fogják terjeszteni a hülyeséget. A közömbõsségem, viszont nem lesz számukra szórakoztató és motiváló.
2013. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
engem is melegnek tartanak pedig nem vagyok az ...
2014. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

A viselkedésed gesztusaid olyanok,hogy annak hisznek.

Pl nem jó pofizol srácokkal nem mesélsz csajos kalandokról munkahelyen,suliban szótlanabb vagy az átlagnál túl megértő vagy másokkal.Gesztusaid testbeszéded nem elég merevek szögletesek olyan meleges laza lassú lehet.

Az a baj,hogy ha elterjed rólad bárhol vagy is az emberek akik ismertek egyből ezt terjesztik majd rólad.

Később sok bajod lesz belőle.

2014. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
olyanokra is szoktak mondani akik egyaltalan nem azok.. az en osztalyoban es a suliban is van eleg sok ilyen pasis pasi akire mondjak oktalanul... mellesleg a melegek legtobb resze nagyon ferfias szal te is mondhatnad rajuk ekkora erovel h melegek..
2014. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!