Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne nézzenek...

Mit tegyek hogy ne nézzenek melegnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért hiszik azt sokan hogy az vagyok, nem viselkedek úgy, az öltözködésemre odafigyelek, az igaz hogy több a lány barátom mint a fiú, de ezért még nem kéne azt hinni. És suliból is többször hallottam már vissza hogy XY azt mondta hogy meleg vagyok. Tudom hogy nem kéne odafigyelni rá, de már kezd nagyon zavaró lenni, mit tehetnék ellene?:(

2013. máj. 13. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
ne barátkozz lányokkal, legyen barátnőd, öltözz srácosan, lógj néhány menő fiúval, és... tedd azt ami a fiúk körében menő. néhány pillanat alatt be tudsz illeszkedni és nem neveznek melegnek.
2013. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem barátkozni velük, de sajna sokkal több a normális lány mint a fiú.. tetszik pár lány de ők sem annyira hogy járnék velük. A legjobb barátaim fiúk, tehát nem a beilleszkedéssel van gond.
2013. máj. 13. 18:08
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
swag
2013. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kicsit határozottabban kezelni a dolgokat. Ha visszahallod valakitől, hogy egy ember valami sértőt mondott rád, igenis fogjad meg magad, menj oda a sértegető személyhez, hogy igaz-e, hogy ezt mondta, és ha igennel felel, közöld vele, hogy állítsa le magát. Csak azt támadják, aki támadható, a legtöbb gyökérnek csak egy kis határozottság kell, úgy összehúzzák magukat, mint a tacskókölykök.:)
2013. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
miért sértés az, hogy valaki meleg?
2013. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Nem tartom sértőnek, de mivel nem vagyok az ezért zavar ha rám mondják.
2013. máj. 13. 21:27
 7/16 anonim ***** válasza:
lehetséges, azért mondják, mert sértegetni akarnak. de ha tudtukra adod, hogy neked 8, már nem lesz okuk ezt gondolni rólad..
2013. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
92%

Meg tehetsz te mindent, hogy ne látszódj melegnek. Bár nem tudom, mi a jó abban, ha az ember megjátssza magát, hogy másoknak tetsszen. Olyanoknak, akik amúgy nem lehetnek túl intelligensek. Azok is ilyeneket mondanak rád, akik fontosak neked? Miért kéne mindenkinek megfelelni? Próbálkozhatsz ezzel életed végéig. (Meg is verhetsz, le is teremthetsz közülük párat.) De sajnos közben el fogsz feledkezni arról, hogy Te ki vagy, neked mi a jó. Ráadásul, aki piszkálni csúfolni akar, az ezután is fog rá ürügyet találni.

Azzal sem lenne semmi baj, ha meleg lennél, de azzal sincs baj, ha nem vagy az és az mondják rólad.

2013. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót! :)
2013. máj. 14. 16:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Mit eredekelmasok velemenye? Amugy meg, ha visszahallod, akkor megmondod az iilletonek, hogy nem az eseted, ne remenykedjen, maris kifogtadaszelet a vitorlajabol ;)
2013. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!