Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek és...

Mit tegyek, hogy ne féljek és ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem bőrgyógyászhoz, mert volt egy elég ronda anyajegyem...azt mondták, hogy ki kell vetetni fél éven belül. Erre én nagyon megijedtem, mert még egyszer sem műtöttek és nagyon félek.Valamikor nyárra esik a műtét és a félés miatt depressziós lettem. A szüleim nem hagynak békén és ez miatt is teljesen ki vagyok.Kérlek segítsetek, hogy mit tegyek, hogy ne féljek és aki tud valamit a műtéttel kapcsolatosan az kérlek mondja el. Köszönöm. Egy lány

2013. ápr. 20. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem a szöveget, nem csak egyszerűen egy lány, hanem egy nagyon fiatal lány. a műtét pont ellentéte a fogaknak. ahogy az idő telik, a műtétek száma nő, a fogak száma csökken. ezen változtatni nem lehet. az természetes, hogy egy kicsit félsz a műtéttől, de valószínüleg nem rajtad fogják a világon először elvégezni ezt. szóval lehet, hogy az orvosnak van már egy pár év, netán évtizedes tapasztalata az ilyen jellegű munkában. a depresszió egy nagyon divatos szó, és ha már valakinek rossz kedve van, akkor mindjárt depressziós, pedig nálunk sokkal súlyosabb jelentése van, mint az angolban. vedd sorra, hogy mi baj történhet, és rájössz, hogy teljesen fölöslegesen félsz. a szüleid egyébként mivel nem hagnak békén?
2013. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!