Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy depressziós vagyok?...

Lehet hogy depressziós vagyok? 13/L

Figyelt kérdés
Mostanában nem eszek rendesen aludni is alig bírok nagyon már nem érdekel semmi még az sem ami régen nagyon foglalkoztatott... A barátaim is mondták, hogy nagyon megváltoztam régen minden nap mentem velük kirándulni, csavarogni, de mostanság inkább egyedül szeretek lenni, régen nagyon beszédes voltam mostanság meg alig alig beszélek másokkal... Mostanság már egy kutyasétáltatástól is kimerülök régebben meg nagyon sokat sétáltam a kutyámmal vittem őt is kirándulni meg minden mostanság meg nem nagyon megyek vele messzire csak éppen annyira hogy elvégezze a dolgát... Anyukámmal nem tudom megbeszélni hogy mivan mert sosem ér rám :( :/ amikor meg beszélünk ilyesmiről akkor azt mondja majd elmúlik... Igazából nincs túl jó viszonyom anyukámmal, amikor itthon is van akkor sem foglalkozik velem, de már megszoktam... szerintetek mi van velem? :'(
2013. jan. 7. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak a tél miatt van így. Télen én is mindig magamba zuhanok sokkal gyakrabban mint nyáron.

A fáradtság lehet vitaminhiány miatt is.

Válaszolj magadban a következő kérdésekre: mi az amitől így érzed, mi váltotta ki belőled, mióta érzel így?

2013. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nyáron is így éreztem... Voltak bajok rendesen :( Egyre rosszabb!! Nyáron még nem volt ennyire vészes akkor csak rossz volt a kedvem meg a közérzetem, de most nagyon rossz... El vagyok keseredve teljesen, semmi sem jön össze teljesen feleslegesnek érzem magam mindenért én vagyok a hibás és elegem van:( nem bírom
2013. jan. 7. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mi az ami miatt így érzel.De ne aggódj el fog múlni. Most tudom minden egyszerre tornyosul, de idővel minden jobb lesz.

Nem mindig magunkat kéne hibáztatnunk. Szóval szerintem ne hibáztasd magad ezek miatt. Sokan éreznek úgy, mint te.

A lényeg, hogy foglald le magad valamivel. Találj valami hobbit, még ha nem is érzel hozzá motiváltságod. Fedezd fel magad. És ha a barátaid hívnak, ne mondj nemet nekik, menj el velük. 'Evés közben jön meg az étvágy';)

2013. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de szívesen elmondom mik a problémák ha érdekel csak privátban.
2013. jan. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!