Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az életem nagyon hasonlít a...

Az életem nagyon hasonlít a Twilight-Alkonyat filmhez, miért? Nagyon durva! Bővebben.

Figyelt kérdés

1. Pasi követ minket, mikor a bnőmmel voltunk kint télen 7-kor, láttuk őt velünk szembe,állt, és mikor meglátott minket, hirtelen elkezdett sietni felénk, mentünk még kicsit előre,de aztán elfutottunk onnan.

2. Esős forksi idő gyakran van itt nálunk

3. Phoenix, földrajz órán az atlaszt nézegettem Amerikánál, és pont Phoenixet láttam meg, pedig azt akartam +keresni

4. \'Vámpirnyom\' a csuklómon, miután kiolvastam az Alkonyatot, pár nappal később a csuklómon rendes \'vámpírnyom\' volt és nem tudom mitől,reggelre vettem észre..

5. Ugyanúgy nézek hátra az ebédlőben, mint Bella mikor Edwardot nézte.

6. Gondolatolvasó srác az IKEA-ban, előrenézett, gondoltam hogy \'de helyes, atyaég...\' hirtelen rámnézett és elmosolyodott, pedig sokan voltak rajtam kívül..

7. Nem köszönünk, nem szólunk egymáshoz(azzal a sráccal,a ki tetszik nekem), és később újra elkezdünk köszönni.

8. Bella Edwardról, én róla álmodok(aki tetszik)

9. Hasonlítok Bellára, legalábbis az arcom, és a hajam olyasmi mint neki.

10. Én is 169 cm magas vagyok, mint Kristen Stewart.

11. "Nem túl öreg hozzád?"-> tetszett egy 5 évvel idősebb srác, és a bnőm kérdezte ezt..

12. Ugyanolyan csodálkozó arcot vágok mint Edward.(bnőm mondta)

13. Ugyanolyan fehér arcom van, mint Bellának.

14. Béna vagyok, mint Bella, állandóan +botlok, ma is kiöntöttem a bnőm poharát hadonászás közben.. 8-)

15. Depis mint Bella az Újholdban, nekem is szerelmi bánatom volt, és tisztára olyan voltam, mint ő..

16. "Ön-, és közveszélyes vagyok" ezt apa mondta rám, mert állandóan lilásra verem be a karomat álmomban.

17. Kezemet állandóan úgy tartom mint Bella, mikor újra találkozik Edwarddal és közli vele, hogy \'Eltűntél\'

18. ÉS a legdurvább: mielőtt megszülettem, úgy volt hogy Bella leszek, és mikor \'megérkeztem\', akkor apa dicsekedett velem, hogy megszületett \'Bella\', nem tudta hogy anyám az utolsó pillanatban másképp nevezett el..

Na mit gondoltok ezekről?


2009. szept. 22. 19:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam, hgy minden egyezik! és azt se, h a korunk is ugyanaz, olvasd el még egyszer a leírást, találsz-e ilyet..
2009. szept. 22. 19:59
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Turom, hogy azt írtad, hogy Kristenre hasonlítasz :) csak ugye Kristen élete nem olyan mint Bellának. Az csak egy szerep.
2009. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
jó akkor a Kristen által alakított Bellára hasonlítok szerintem, meg tök olyan, mintha figyeltek volna engem egy ideje, és rólam mintázták volna Bellát... tom hülyeség... csak akkor is furcsa ez a sok hasonlóság :)
2009. szept. 22. 20:21
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem csak véletlen.

(Én szeretem a Twilight-ot de nem fanatikusan.)

Jó tanács:ne mond el olyannak aki anti-fan,mert csak hülyének néz,meg olyannak se aki teljessen Twilight-őrült,mert az meg rád tukmálja hogy ez márpedig nem véletlen.

Szóvalj próbálj olyanokkal beszélni erről akik pártatlanok. :)

-z-

2009. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarlak kiábrándítani, de egyáltalán nem furcsa :) Nah, akkor kezdjük az elejétől:

______________________________________

1. Pasi követ minket, mikor a bnőmmel voltunk kint télen 7-kor, láttuk őt velünk szembe,állt, és mikor meglátott minket, hirtelen elkezdett sietni felénk, mentünk még kicsit előre,de aztán elfutottunk onnan. - Ez tudod hány emberrel megesett már? Ebben semmi különös nincs. :)

2. Esős forksi idő gyakran van itt nálunk - És szted nálunk nincs? És még az ország néhány pontján? Egyébként merrefelé laksz?

3. Phoenix, földrajz órán az atlaszt nézegettem Amerikánál, és pont Phoenixet láttam meg, pedig azt akartam +keresni - Merő véletlen. Tudtad merre van Phoenix és meg akartad találni. Ilyen velem is megesett már párszor, más városokkal :)

4. \'Vámpirnyom\' a csuklómon, miután kiolvastam az Alkonyatot, pár nappal később a csuklómon rendes \'vámpírnyom\' volt és nem tudom mitől,reggelre vettem észre.. - Na ezt a vámpírnyomot megmutathatnád, kíváncsi lennék rá. :)

5. Ugyanúgy nézek hátra az ebédlőben, mint Bella mikor Edwardot nézte. - Haha :D Erre nem mondok semmit. Magától értetődő ugyanis amit mondanék :)

6. Gondolatolvasó srác az IKEA-ban, előrenézett, gondoltam hogy \'de helyes, atyaég...\' hirtelen rámnézett és elmosolyodott, pedig sokan voltak rajtam kívül.. - :D Ez velem is megesett, csak lánnyal. Semmi különös nincs ebben :)

7. Nem köszönünk, nem szólunk egymáshoz(azzal a sráccal,a ki tetszik nekem), és később újra elkezdünk köszönni. - Na és? Ez is sokszor van így sztem, sokakkal. :)

8. Bella Edwardról, én róla álmodok(aki tetszik) - Én arról a lányról álmodok állandóan aki a szerelmem (pedig még nem is találkoztunk), ő pedig rólam. :) Ilyen a szerelem. ^^

9. Hasonlítok Bellára, legalábbis az arcom, és a hajam olyasmi mint neki. - Szerintem ezzel se vagy egyedül :D

10. Én is 169 cm magas vagyok, mint Kristen Stewart. - Kristen Stewart-nak mi köze Bella-hoz és az egész könyvhöz? Semmi. Ő csak egy színész. :) Még csak nem is olyan mint Bella -.-

11. "Nem túl öreg hozzád?"-> tetszett egy 5 évvel idősebb srác, és a bnőm kérdezte ezt.. - Hm. Sztem itt a gyak.kérdéseken rengeteg ilyen jellegű kérdés volt már, hogy 5 évvel volt idősebb a srác és hogy nem e túl öreg, mert már volt aki azt mondta a lánynak, stb. Egyszóval: ez se egyedi eset!

12. Ugyanolyan csodálkozó arcot vágok mint Edward.(bnőm mondta) - XD Mint Edward a filmben, vagy mint Edward a könyvben. Nem láttam a filmet, de a könyvben inkább mosolygós volt, mintsem csodálkozó :D Különben is, ha arra gondolsz, hogy amikor csodálkozik, és az hasonlít rád, akkor megint azt kell mondjam, hogy azt csak a film alapján mondhatja a barátnőd, a film pedig csak egy film. A könyv lenne a lényeg, a történet, és nem a film, a színészekkel. Szóval megintcsak bocs, de ez se illik a képbe.

13. Ugyanolyan fehér arcom van, mint Bellának. - Ha nem alszok eleget, és elsápadok, mert nem ettem, vagy bármi mástól, akkor meg nekem olyan, mint Edward-nak :D Persze nem olyan szép, sőt :D

14. Béna vagyok, mint Bella, állandóan +botlok, ma is kiöntöttem a bnőm poharát hadonászás közben.. 8-) - Én meg otthagytam múltkor a kulcsom majdnem a boltban, megbotlok a saját lábamban is. És kétlem, hogy ketten lennénk csak ilyenek ;)

15. Depis mint Bella az Újholdban, nekem is szerelmi bánatom volt, és tisztára olyan voltam, mint ő.. - Hát, kétlem, hogy ezzel is egyedüli eset lennél. :)

16. "Ön-, és közveszélyes vagyok" ezt apa mondta rám, mert állandóan lilásra verem be a karomat álmomban. - XD Megoldás: aludj a földön, ahol nincs ágybigyó. Az a vmi ami az ágy széle :D

17. Kezemet állandóan úgy tartom mint Bella, mikor újra találkozik Edwarddal és közli vele, hogy \'Eltűntél\' - Öö. Megint a film alapján mondhatod ezt csak, s mint mondtam annak nem tulajdonítok jelentőséget. :)

18. ÉS a legdurvább: mielőtt megszülettem, úgy volt hogy Bella leszek, és mikor \'megérkeztem\', akkor apa dicsekedett velem, hogy megszületett \'Bella\', nem tudta hogy anyám az utolsó pillanatban másképp nevezett el.. - Na ez megint véletlen. :) Ez viszont már teljességgel :)

2009. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat... hjaaaj utolsó válaszoló... :D

pár dologra én is mondanék vmit, Phoenixről egyáltalán nem tudtam h hol van, Washington államot se tudtam, Amerikát még nem tanultuk.. 8-) a vámpirnyom az már elmúlt, de 2 csípős seb volt a csuklómon, mintha 2 szemfog okozta volna ezt, és éjszaka történt, reggelre vettem észre, nem tudom mitől van, tom biztos h nem vámpir volt xD de akkor se tom h mitől van. és az ágyas rész: éjjeli szekrénybe ütöm be a karomat állandóan, és nem az ágy végébe :) úgyh a földön nem fogok aludni :P :) amúgy te hány éves vagy? és hogy lehetsz szerelmes ha még nem találkoztatok a szerelmeddel? köszi!

2009. szept. 23. 17:15
 17/26 anonim ***** válasza:
Én ég hozzászólok a barna szem,haj nagyon gyakori....
2009. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
zöld szem, barna haj... :P
2009. dec. 13. 21:52
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ebből egy csomó dolog rám is egyezik! Le is írom, melyek azok:


A forksi idő teljességgel jellemző.

Az, hogy megtaláltad a térképen ilyen már velem is előfordult tudat alatt és persze tökre örültem, hogy milyen profi meg különleges vagyok... Aztán rájöttem, hogy csak mázli volt, vagy valami tudat alatti dolog. XD

Vámpírnyomom nincs, de volt már olyan, hogy két pici bemélyedés volt rajtam (nem emlékszem hol) és hamar el is múlt, de szerintem csak nagyon erősen nekitámaszkodtam valaminek.

Amit az IKEÁs srácról írtál: van olyan, hogy az ember megérzi, ha valaki bámulja. Velem már egy tucatszor volt oda és vissza is.

Olyan srác is volt már, akivel nem köszöntünk egymásnak, aztán egyszer csak megismert. Sőt! Nekem olyan is volt, aki kimondottan utált, mert tetszettem neki. És mi még össze is jöttünk. De ez megint nem jelent semmit. Ilyen bárkivel megeshet.

Én is arról szoktam álmodni aki tetszik nekem. (sőt, a húgom is)

Én is hasonlítok Kristen Stewartra, de én arcra hajra és alakra is. Szokták is mondani a barátnőim, hogy milyen mákom van, de szerintem elég sokan hasonlíthatnak rá. (én mondjuk alacsonyabb vagyok) Nincs annyira egyedi arca és alakra is van rengeteg hasonló lány.

Tetszett egy 15 évvel idősebb pasi, és nekem is mondták, hogy nem túl öreg? Ez sem egyedi.

Nekem is fehér arcom van, mert a bőröm alapból fehér, mint több száz embernek, aki nem jár szoliba és kivörösödik a napon, nem lebarnul.

A bénaságról annyit, hogy vagy eltörök valamit, vagy elrontom, vagy elvesztem. Erről vagyok híres, de már csak nevetek rajta.

Amikor a barátom kiment Angliába és szakított velem, én is depis voltam, és még otthon sem beszéltem senkivel. És szerintem mindenki így tesz, aki szerelmes.

Én is kapálózom álmomban és kék-lilán ébredek. Hóban csak segítséggel közlekedem, mert úgyis pofára esés a vége. Szerintem ez sem annyira különleges, mert ha béna vagy, akkor ebben is béna vagy :)

Engem nem akartak Bellának hívni, de szerintem ez csak véletlen. Van vagy 4 Izabella nevű ismerősöm. Szép név, ennyi.

Amúgy én olyan zenéket hallgatok, mint Kristen Stewart és Robert Pattinson. Sőt a Clair de lune-t is ismertem, de ez annyit tesz, hogy művelt vagyok. Az meg, hogy olyan zenéket hallgatok, mint ők azt jelenti, hogy jobb szeretem a Jazz-t és Blues-t és a Klasszikus Rockot, mint a hipp-hopp-ot és az rnb-t. Én is írhatnám, hogy mekkora már, hogy ugyan azt hallgatják, de ezzel még vannak vagy több ezren a világon.


Valószínűleg azért gondolod, hogy ez az egész olyan, mintha rólad másolták volna, mert S.Meyer elmondta, hogy egy teljesen átlagos lányt akart Bellának, hogy bárki bele tudja élni magát és mindenki megtalálja a karakterben önmagát.

És amúgy nekem is zöld szemem van és hosszú barna hajam.

És egy csomószor voltam már olyan vörös mint Kristen.

Ez nem kioktatás, csak értsd meg, hogy lányok százai ismertek így magukra, mert ez a mese egy átlagos lányról szól.

2010. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
xD te egy igazi függő vagy
2010. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!