Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az életem nagyon hasonlít a...

Az életem nagyon hasonlít a Twilight-Alkonyat filmhez, miért? Nagyon durva! Bővebben.

Figyelt kérdés

1. Pasi követ minket, mikor a bnőmmel voltunk kint télen 7-kor, láttuk őt velünk szembe,állt, és mikor meglátott minket, hirtelen elkezdett sietni felénk, mentünk még kicsit előre,de aztán elfutottunk onnan.

2. Esős forksi idő gyakran van itt nálunk

3. Phoenix, földrajz órán az atlaszt nézegettem Amerikánál, és pont Phoenixet láttam meg, pedig azt akartam +keresni

4. \'Vámpirnyom\' a csuklómon, miután kiolvastam az Alkonyatot, pár nappal később a csuklómon rendes \'vámpírnyom\' volt és nem tudom mitől,reggelre vettem észre..

5. Ugyanúgy nézek hátra az ebédlőben, mint Bella mikor Edwardot nézte.

6. Gondolatolvasó srác az IKEA-ban, előrenézett, gondoltam hogy \'de helyes, atyaég...\' hirtelen rámnézett és elmosolyodott, pedig sokan voltak rajtam kívül..

7. Nem köszönünk, nem szólunk egymáshoz(azzal a sráccal,a ki tetszik nekem), és később újra elkezdünk köszönni.

8. Bella Edwardról, én róla álmodok(aki tetszik)

9. Hasonlítok Bellára, legalábbis az arcom, és a hajam olyasmi mint neki.

10. Én is 169 cm magas vagyok, mint Kristen Stewart.

11. "Nem túl öreg hozzád?"-> tetszett egy 5 évvel idősebb srác, és a bnőm kérdezte ezt..

12. Ugyanolyan csodálkozó arcot vágok mint Edward.(bnőm mondta)

13. Ugyanolyan fehér arcom van, mint Bellának.

14. Béna vagyok, mint Bella, állandóan +botlok, ma is kiöntöttem a bnőm poharát hadonászás közben.. 8-)

15. Depis mint Bella az Újholdban, nekem is szerelmi bánatom volt, és tisztára olyan voltam, mint ő..

16. "Ön-, és közveszélyes vagyok" ezt apa mondta rám, mert állandóan lilásra verem be a karomat álmomban.

17. Kezemet állandóan úgy tartom mint Bella, mikor újra találkozik Edwarddal és közli vele, hogy \'Eltűntél\'

18. ÉS a legdurvább: mielőtt megszülettem, úgy volt hogy Bella leszek, és mikor \'megérkeztem\', akkor apa dicsekedett velem, hogy megszületett \'Bella\', nem tudta hogy anyám az utolsó pillanatban másképp nevezett el..

Na mit gondoltok ezekről?


2009. szept. 22. 19:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Véletlen egybeesés?Mielőtt elolvastad a könyvet vagy hallotál a történetről bármit is akkor is ilyesmik voltak vagy csak amióta elolvastad a könyvet?Egyébként én is szoktam bénázni /akkor most olyan vagyok mint Bella?:D/ stb.Szerintem csak azt akarod hogy olyan legyen az életed azért viselkedsz furcsán.
2009. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
igen? akkor hogyhogy a könyv elolvasása előtt történt majdnem mindegyik? :o kivéve a 'vámpírnyom'
2009. szept. 22. 19:39
 3/26 A kérdező kommentje:
és semmit se csinálok szándékosan, hogy olyan legyen az életem, mint a Twilight.. mint mondtam már, majdnem mindegyik a könyv olvasása előtt történt..
2009. szept. 22. 19:40
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
El kell, hogy keserítselek, de ezt csak bemeséled magadnak. Én is rohadt ügyetlen vagyok, folyton megbotlom, elesek, kiöntök mindent, leejtek dolgokat. Amúgy meg Bella nem úgy néz ki mint Kristen, ha olvastad akkor tudod. A könyvben ugyanis úgy írja le, hogy Bellának szép kerek arca és vastag érzéki szája, barna haja, barna szeme.. Na már most Kristennek keskeny arca van és nagyon vékony szája és az eredeti szeme sem barna hanem kék és ugye a haja is szőke csak festeti. Én mindig is imádtam phoenixet, de én a neve miatt (és a főnix madár miatt..na mindegy) Szóval ettől még én sem vagyok "Bella". Pedig nekem kerek arcom és vastag szám van. Meg már szerintem másokkal is történt olyan, hogy ránézett egy srácra, hogy húú, de helyes és utána a sráv ránézet... Na mindegy szóval jó dolog ilyenekben hinni, de sajna nem vagy "Bella" :)
2009. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Megkérdezhetem hány éves vagy? Nem azért kérdem, csak kíváncsiságból. :)
2009. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Ja és nekem is van a karomon egy félhold alakú seb, de azt szétvágtam üveggel XD és nem ahogy te írtad vámpírnyom :D
2009. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy vazze, 10?
2009. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
csak hát olyan furcsának találtam ezeket... Amúgy a Bellára hasonlítást úgy értettem hogy Kristenre hasonlítok.. :) meg a filmre is hasonlít ez az egész nagyon... :) de köszi hogy írtál!
2009. szept. 22. 19:49
 9/26 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és ezt meg lehet kérdezni normálisan is, ugye utolsó válaszoló? :)
2009. szept. 22. 19:51
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Bella amúgyis 17... ha már ennyire beleéled magad... ja, bocs. new moonba 18 :)
2009. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!