Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért lehet,...

Szerintetek ez miért lehet, vagy nektek volt már ilyen? Olyan rossz!

Figyelt kérdés
Most ez egy hülye kérdés szerintem amúgy de mindegy! :) De nekem van egy körülbelül elképzelt ideálom fiúkban! De olyan rossz mikor sokszor látok egy csomó fiút egyszerre bárhol, és egyik sem hasonlít az ideálra, van, hogy teljesen az ellentéte, és így belegondolva, olyan rossz, hogy csak ritkán látok olyat aki olyan mint a képzeletemben! Azon szoktam gondolkozni olyankor, hogy hol vannak azok, mikor sehol sem látni őket! Ha nagy ritkán látom is, tuti van valakijük, vagy épp másért elérhetetlenek! Én régebben azt hittem magamról, hogy nem ítélek túlzottan külső alapján, mert ha valaki kedves, és jószívű akkor mindegy milyen kívülről. Jaj de mégse! Most nem ilyen nagyon ellenszenves emberekre gondolok akik nagyon taszítanak, hanem tökre egyszerű kinézetű emberekre, akiket nem is tatok csúnyának de mégse kellenének! Pedig régen nem is voltam ilyen! Kezdek lehet megbolondulni ahogy öregszek! :) Egyre felszínesebb leszek! :(
2013. márc. 28. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Juj...

Hát... szóval...


Figyelj! Attól hogy van egy ideálod, attól még lejjebb kell adnod az igényeidből.

Mert különben életed végéig enni fog a fene, hogy akik tetszenek neked azokat nem mered megszólítani (mert már biztos foglaltak), akik meg ép hogy nem jönnek be (azokat meg levegőnek nézed).


Mert ez most egy matthelyzet.

2013. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát de biztos neked is van úgy, hogy látsz egy lányt, szép, de mégsem kéne neked, és ha fejen állsz sem tudnál belészeretni
2013. márc. 28. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Én régebben azt hittem magamról, hogy nem ítélek túlzottan külső alapján, mert ha valaki kedves, és jószívű akkor mindegy milyen kívülről. Jaj de mégse!


Minden lány így működik, csak van, aki letagadja és megy a "Csak legyél rendes, udvarias és biztos, hogy lesz majd valakid" kamuduma, ami teljesen ellentmond a valóságnak és a tapasztalatoknak.

Szóval nincs veled semmi baj, csak végre be mered vallani, amit sokan mások nem.

Megoldás az lehet, hogy lejjebb adsz az igényeidből.

2013. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez felfogás kérdése.


Az én értékrendem másra van berendezkedve, nem az elsődleges vonásokat tartom fő szempontnak. (kinézet)


Én speciel azt előbbre tartom aki elég széles témakörökben tud beszélni.

Hasonlít az ítélőképessége az enyémhez.

Dolgozik, törekvő, vannak céljai az életben amiket el akar érni.


Nekem ezek a fő szempontjaim. Ehhez viszont beszélgetéseb kell elegyedni a másikkal.

És éppen ezért nem válogatok külsőre. (szóval alkatra is vannak igényeim, de ezt rugalmasan kezelem)

2013. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!