Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ez? Mi van?

Normális ez? Mi van?

Figyelt kérdés

Normális vagy? Kicsit paranoiásnak érzem magam.... olvasgatok kérdéseket itt gyakorin nehogy rólam tegyenek fel kérdést...egyszer kitettek rólam egy képet és olyanokat írtak hogy hűű de szép a következőben meg hogy ki lehet ilyen ronda?...Mióta egy fiú azt híresztelte rólunk hogy együtt árunk mert ő óvodás kora óta szerelmes belém stbstb....barátok voltunk de soha nem akarnék tőle többet, nem az én kategóriám ilyen téren.

Normális hogy mióta ő ezt bevallotta nekem azóta ilyen paranoiás vagyok és félek hogy megint híresztelni fog és lehet hogy a képet is ő tette ki....Sosem voltam ilyen aki ettől megijedne de ez most furcsa :S

17L


2013. márc. 25. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

> Kicsit paranoiásnak érzem magam....

Egy kis paranoia nem árt meg. Csak ne vidd túlzásba.


> olvasgatok kérdéseket itt gyakorin nehogy

> rólam tegyenek fel kérdést...

Néha én is rá szoktam keresni a saját nevemre (Google-al, stb.).


> félek hogy megint híresztelni fog és lehet hogy

> a képet is ő tette ki....

Ez ellen nem tudsz mit tenni. Az viszont biztos, hogy a rettegés nem segít.

2013. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem rettegek azért ennyire nem gáz a dolog...csak mióta ez megtörtént azóta van bennem egy ilyen érzés... ha rám jön nagyon rossz :S
2013. márc. 29. 18:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!