Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 7 grammos aranyláncom,...

Van 7 grammos aranyláncom, csak nem szeretem. Egy ékszerkészitö meg tudja karikagyűrűnek csinálni?

Figyelt kérdés
Régen kaptam egy aranyláncot de kapcsos és nem szeretem. Most hogy az eljegyzési gyűrűm eltört arra gondoltam hogy elviszem egy ötvöshöz. És meglenne belőle a 2karikagyűrű meg a kísérö. Tudtok valakit budapesten aki jól dolgozik? Mennyi kb? Köszi a válaszokat

2013. márc. 25. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, meg tudja csinálni, de 7 gramm sztem kevés 3 gyűrűhöz. Legjobb esetben is egy jön ki belőle.


[link]


Mi náluk csináltattuk. Gyönyörű szépeket készítenek és nagyon nagyon kedvesek. Régen voltunk, nem tudom most mennyiért dolgoznak, de biztosan megéri. :-)

2013. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
7 grammból esetleg éppen 2 karikagyűrűt tudnak csinálni. Kísérőgyűrű sztem nem jön már ki belőle.
2013. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!