Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Táncolna velem valaki szallaga...

Táncolna velem valaki szallagavatón?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagy szarban vagyok, holnap kezdődnek a keringőpróbák a szallagavatómra és sajnos nincs párom! Esetleg lenne valaki a táncpartnerem, megmentené az életemet! Délután 5 től 6 ig van a táncpróba az iskolámban, ha valki benne lenne akkor adjon msn címet és megdumáljuk!!!
2009. szept. 15. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legalább települést írhatnál...

Meg a nemedet

2009. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lány BP
2009. szept. 15. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sulis partnert biztos találsz, alsóbb évfolyamról tuti táncolnak veled, csak körbe kell kérdezni. nálunk is voltak így páron, minap is épp tanúja voltam egy ilyen pártalálásnak..bár közvetetten, egy csaj barátnőjét kérdezte, hogy nem tud-e valakit, de rögtön kapott tippet. bár lehet ezen már túl vagy:S

melyik suli?

2009. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk három fiú volt az osztályban, így én egy 9.-es sráccal keringőztem:D Kérdezd körbe lentebb
2009. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is kéne egy táncpartner jövőre :S a barátom nem akar velem táncolni ...
2010. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!