Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Táncolna velem valaki? (bővebe...

Táncolna velem valaki? (bőveben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok Budapesten járok középiskolába.Decemberben lesz a szalagavatóm amire most kezdődnek a keringő próbák és BAJBAN vagyok , mert nincs még párom. Ha esetleg valaki lenne olyan kedves , hogy feláldozna 1 héten 1 alkalommal egyetlen órát a szabadidejéből annak nagyon örülnék!!!!Jövő hét szerdán lenne a a próba délután 5 órától 6-ig, az iskolámban(Xántus János középiskola,V. ker, Markó utca).Összesen 9 alkalomról lenne szó, (1x már volt próba de ott még semmi különösebbet nem csináltunk.) valakit esetleg érdekel a dolog?ha igen,vegyen fel msn-en vagy adja meg a sajátját, a többit megdumáljuk;): andi.sa@freemail.hu


Előre is köszii!!!


2009. szept. 26. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem, több sikerrel jársz, mint én anno, 2003-ban érettségiztem, és kevés volt a fiú az évfolyamon, úgyhogy nekem már nem volt párom, és így nem keringőztem, csak az osztálytáncban vettem részt. Ha akkor lett volna ilyen oldal, lehet, hogy végső megoldásként én is ide jövök táncpartnert keresni, micsoda ötlet :-)
2009. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha állod a jegyemet akkor szivesen megyek veled :D
2009. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21:17 - Szerintem ez így lenne természetes. Nálunk úgy volt, hogy természetesen a máshonnan hozott táncpartnernek nem kellett belépőt fizetni. 1. válaszoló voltam, sajnos még így se akadt táncpartnerem. :-)
2009. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze hogy állom, megnyugodhatsz:), adj egy msn címet:DD
2009. szept. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!