Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a gazdagabb...

Miért van az, hogy a gazdagabb lányokért sokkal jobban odavannak a fiúk, mint akinek nincs sok pénzek?

Figyelt kérdés
miért nézik le az olyan lányokat akik szegényebbek,nincs sok ruhájuk... nincs retro gatyájuk és nincs convers cipőjük és nem soványk?? :S
2009. szept. 13. 21:08
 1/8 anonim válasza:

Kérdésedben benne a válasz. Mert van pénze.

De én nem ilyen vagyok, szóval nem mindenkire igaz.

2009. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem lehet kijelenteni.Azt kell hogy mondjam, hogy ha egy lány valóban nem úgymond "szép", sőt előnytelen tulajdonságokkal rendelkezik, akkor se egy Retro gatya sem pedig convers cipő nem segít rajta.Egyébként van akinek sok pénze van mégsem öltözködik jól, ez igény kérdése.Én inkább úgy csoportosítanám a lányokat, hogy van aki igényes önmagára, akkor is lehet az,ha a kínaiban vásárol, és vannak igénytelenek, akik lényegében csak valamit fölvesznek, hogy ne legyenek meztelenek, és semmi ízlésük nincs, de ez nekik nem is fontos :DD
2009. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom én mongyuk elég csóró vok, de engem naon zavar, ha egy csajnak sokal több pénze van :P Tök sz*rnak érzem magam melette, vag nemtom :P
2009. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a pénze miatt tetszik a fiúknak, hanem amiatt, hogy jól öltözködik, csinos, sok új ruhája van... Retroban és a Convers-ban pedig mi a drága? Én divatosan öltözködöm, de be se megyek ezekbe az üzletekbe. Nagyon nem az én stílusom...

Különben szerintem neked is jobban tetszik egy olyan srác, aki ápolt, igényes ruhában van és jó a teste, nem? Na, a pasiknak is jobban bejön egy ilyen lány, de ez természtes. Ha nem vagy megelégedve az alakoddal, akkor változtass rajta. Ahhoz nem kell pénz, ne fogd erre...

2009. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én rühellem az olyan pitsákat, akik attól lesznek menőbbek (barátnői körében) hogy milyen konzerv cipője van, meg mennyire retrósan öltözködik stb... Nem vagyok valami gazdag, de nekem az olyan lányok jönnek be, akik egyszerűen normálisak, és ápoltak, és nem kifordított az ízlésük. Nem kell nekem mindenféle konzerves meg retrós fasság, az maradjon a divatbuzáknak. F/15
2009. szept. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sovány hogy jön a gazdagsághoz?
2009. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Reménykednek,hogy nem ők kell majd fizessenek,ha elmennek valahova :D
2010. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lehet azért vannak oda a gazdagabb lányokért mert nincs annyi pénzünk és valahogy kell kompenzálják ezt az "érzést", vagy pedig, mert nekik is van pénzük, és akkor már minek szegény csajszival járni.



U.I. a mai világban aki gazdag, az ritka eset, hogy sovány

2010. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!