Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy küzdjenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy küzdjenek a srácok a lányokért?

Figyelt kérdés
mikor a kitartás, szenvedély, optimizmus, és harc az adott lányért (mikor már mindent, mindenkit legyőztem, ami akadály volt, és olyanná váltam, amilyennek a lány szeretett volna), azzal végződik, hogy kb. egy egész család jelent fel zaklatásért??? hol van itt a lényeg??? és most roncs vagyok... folyik a nyálam, meg minden...
2011. júl. 1. 01:08
 1/7 A kérdező kommentje:
folyik a nyálam, szervi bajaim vannak, őszülök, hányok... és minden ilyen... marha jó, mi? megérte, mi? és a lány meg rég elfelejtett már.
2011. júl. 1. 01:10
 2/7 A kérdező kommentje:
mert igazából ilyen ingaszerű volt... a lány néha pozitívan állt hozzám, néha negatívan...
2011. júl. 1. 01:12
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Lelkileg,vagy a punciján keresztül kell elkapni a grabancát.

A harccal és a szenvedésed látványával,csak önmagát értékeli egyre feljebb.

2011. júl. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor küzdjenek ha szerelmesek, mind a ketten.
2011. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
lépj tovább, soha sem szabad leakadni egy csalódás után.
2011. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiaba mondjak, ez hulyeseg. Nem erdemes sokaig kuzdeni egy lanyert. Azzal csak lenullazod a vonzerodet. Ezzel mar en is megjartam.
2011. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Én is megszívtam ezzel. Ha lesz*rod, vonzerő marad, vagy még növekszik is. De ha futsz és nyavajogsz utána, csak szánalmas leszel a szemében. Pont fordítva lenne értelme, dehát ezért nők. :]
2011. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!