Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rockerekrő...

Mi a véleményetek a rockerekről/metálosokról?

Figyelt kérdés
Minden korosztály válaszát várom:)
2009. szept. 13. 15:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%

bírom őket én is

úgymond "belső-metálos" vagyok, tehát kívülről nem látszik (max. annyi hogy nem hordok rózsaszínt meg feltűnő színeket :) )

2009. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
76%
Embere válogatja, van olyan, aki nem tud viselkedni, őrjöng, tarhál az utcán, van aki normális, max metálosan öltözik. Minden stílusban vannak elmebetegek.
2009. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

szeretem a rock zenét és

a metált :)

21/f

2009. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
76%

Hmmm.

Én a metál zenét is szeretem, bár 36 évesen nem járok rocker cuccban, de tizenévesen abban nyomtuk. Viszont egyik rocker ismerősöm sem tapló, és nem szarnak maguk alá. Ez nem zenei beállítottság kérdése. Lehet gusztustalan és suttyó egy emo-s vagy egy disco-s, vagy egy népzenei rajongó is. Ismerek mindenfélét, és bizony nem ettől függ.

2009. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
11%

Biirom őket :) én is rocker vagyok,csak engem nem vesznek be,mert "legyerekeznek" és nem vesznek komolyan.metálosokat még nem láttam,de nem szeretem a "zené"jüket.


13/L

2009. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
8%

hát nekem örök ellenségeim mivel rappet hallgatok:P:D

15/L

2009. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%

ez az örök ellenség duma mekkora nyomiság.. tessék meghallgatni az aerosmith és a run dmc közös számát (klippel együtt) aztán elgondolkodni..

és, hogy a kérdésre válaszoljak, szeretem a rockereket és a metálosokat, mert hát én is ezt a stílust képviselem. :)

és attól, hogy vannak köztünk bunkók nem jelent semmit, ugyanis minden kasztban/klikkben/stílusban/csapatban/gengben/stb vannak ótvar nagy prosztó, és igénytelen emberek. (ettől még a zene és maga a stílus nem lesz igénytelen)

2009. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
Ja, ez a reppet hallgatok, utálom a rokkereket csak ilyen idióta felvett dolog, mert a többi azt várja el tőled, hogy utáld őket. A zenei ízlés olyan, mint a kajákkal kapcsolatos ízlés. Van aki a halászlevet szereti, van aki a babgulyást, van aki mindkettőtt, van aki egyiket se, de olyanról még nem hallottam, hogy valaki utálna egy másik embert, mert az egyik babgulyást eszik mindig, a másik meg halászlevet. Ugyanígy miért ne lehetne egyszerre szeretni a rapet, és a rockot, vagy legalábbis miért kell utálni emiatt egymást?
2009. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a metál!!!! 16F
2009. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
én birom a rockot és a metált
2009. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!