Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A goth stilust követői feltétl...

A goth stilust követői feltétlenül ateisták, vagy örödögimádók kell legyenek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 21:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nekem azzal van gondom, hogy az egyik osztálytársam, aki fanatikus baptista hívő folyton csesztet, hogy amit én csinálok, az rossz, meg nem szabad, meg sátánista vagyok, pedig én messziről nem úgy nézek ki, mint ezek: [link] mert az ilyen agyonfestett emberek inkább black metálosok vagy gruftik, és ez már beteges. Én egyszerűen szeretem a fekete színt, a fűzős ruhákat és a stílusra jellemző egyéb kiegészítőket. Festeni nem festem magam, csak maximum nagyon ritkán rimmel, vagy szemceruza.
2010. jún. 16. 12:04
 12/21 anonim ***** válasza:
ne is foglakozz vele, vannak ilyenek
2010. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok Goth de nem nem kell ateistának vagy ördögimádónak lenniük..Ja és amúgy én Buddhában hiszek és a reinkarnációban. :)
2010. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem itt sokan osszetevesztik gótot es a gothot!
2010. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

"gótot es a gothot"


Ez a két szó egy és ugyanaz a kifejezés, csak van aki az angol és van aki a magyar helyesírást használja. Én az angolt preferálom, mert hosszú óval leírva ba.szott idétlenül néz ki...

2010. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

14:49-nek


Nem,nem ugyanaz.A történelem során ( gondolom 5.ben tanultad ) voltak a Keleti,Vízi (etc.) gótok.És az biza' nem stílus volt:)

2010. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

17:55:

Mesélték már neked, hogy a az igazi trú gothoknak nincs humorérzéke? :D

...vagy ha van, akkor ettől tuti feketébb/véresebb.

2010. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén Goth vagyok és katolikus.

Angyalföldön vagyok kántor!!!!

2010. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Ez már több, mint 10 éves kérdés, de azért legyen egy mostani igazoló válasz is...

EZ NEM VÁLTOZOTT!!!

Szóval én is katolikus vagyok, és gót.

Azok, akik közelebb állnak a sátánista nézetekhez, azok a wicca-k, de ők is inkább a boszorkány kultuszban hisznek, és nem gonosz emberek feltétlenül.

2021. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy baromi régi kérdés, de én is katolikus goth vagyok. 😄👍🏼
2021. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!