Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A goth stilust követői feltétl...

A goth stilust követői feltétlenül ateisták, vagy örödögimádók kell legyenek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy goth ismerősöm, ő református. Tehát a válasz: nem :)
2009. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagyunk azok jézus mária, hol hallottad ezt a baromságot?
2009. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
értem. én is református vagyok,sőt olyan suliba is járok,de van egy osztálytársam,aki folyton azt hajtogatja,hogy "sátánista,megszállott" stb vagyok.
2009. szept. 9. 21:23
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis! :)

Én goth vagyok, és azthiszem újpogányság áll legközelebb hozzám. Vagyis nem vagyok konkrétan vallásos, de van amelyik vallás érdekel, de nem vagyok ateista sem, hiszek a "láthatatlan erőkben" csak a magam módján...

22/L

2009. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell annak lenniük. Az osztálytársad meg tudatlan, buta ember.
2009. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Van külön alstílus is a keresztény gothoknak, azt hiszem több is van. És elég sokan vannak.

És a sátánizmus nem egyenlő az ördögimádással. Hülye az osztálytársad.

2009. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Aha,megnyugtattatok :) Kezdtem parázni,hogy mivan,ha igaza van, és tényleg örök kárhoztatásra vagyok itélve XD persze sosem tartottam magam ördögimádónak,vagy ahogy ő mondja sátánistának. dehát,nem a képességeink(itt tulajdonságaink) mutatják meg kik(mik) vagyunk,hanem a döntéseink. köszi a válaszokat.
2009. szept. 9. 21:30
 8/21 A kérdező kommentje:
tudom,kicsit hülye,mert szörnyen vallásos,mindent a Nagy Könyv szerint csinál.De attól még jóban vagyunk,megtiltottam neki,hogy erről beszéljen.
2009. szept. 9. 21:32
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is goth vagyok és katolikus!
2009. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek katolikus, református, ateista, buddhista gothot is. Érdekes módon arányok szerint a nagy részük ateista de imádják a régi templomokat, angyalszobrokat, rózsafüzéreket.

A hittel általában nincs bajuk, az egyházat mint szervezetet nem szeretik mert sokszor álszent és képmutató.

2010. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!