Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki cyber goth...

Van itt olyan aki cyber goth stílusú?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányokat kérdeznék, de fiúk is válaszolhatnak. Nem tudom, hogy miért de nagyon megtetszettek az ilyen stílusú csajok:

[link]


Vannak Magyarországon ilyen stílusú emberek (az én esetemben éppen lányok)? Amúgy ez a cyber goth milyen stílus? Youtube-on néztem pár zene videót de nekem olyan mintha valami electro/techno zenére úgy hörögnek, mint a metál vagy hardcore énekesek. Ha van itt ilyen stílusú lány akkor, küldjön már egy képet magáról legyen szíves.


2010. júl. 21. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vannak e de azt tudom, hogy én megagigaterracyberterminatorpoprapregirocker vagyok és az is maradok jeeee
2010. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez csak a goth stílus egyik leágazása, aki HIM-et, Charon-t, The 69 eyes-t, Within Temptation-t stb. hallgat öltözködhet így, vagy az is, aki heavy, hard, vagy industrial metált hallgat... Szóval azért egy stílus nem egyfajta zenéhez kötődik. Kevesebb a stílus, mint ahány zene fajta van. ;)

Én úgy 5-6 éve éltem a goth korszakomat, azért is írtam kissé elavult zenekarokat. Azért azt itt megjegyezném, hogy ha ezt a stílust igényesen szeretnéd követni, az elég költséges és időigényes dolog. Pl. ez a haj, ami a lánynak van minimum 15 ezer, befont kanekalon műraszta, és 3 havonta újra kell fonatni, egy tincs kb. 10X használható föl... (daretowear nevű oldalon tudsz erről bővebben olvasni, keress rá). De szerintem többször is. Az igényes goth cuccok egyediségük révén drágábbak, mint a divatboltok termékei és viselni is tudni kell őket. Ezt a csajt én egyébként inkább scene-nek, de mindenképp valamiféle emonak néztem volna, ha nem mondod a cyber goth-ot. A hagyományos goth-tal ellentétben a cyber goth sokkal változatosabb, például a feketén, lilán, és piroson kívül más színeknek is utat enged, azt mondhatjuk merészebb.

De ahogy én is beleestem, sztem mások is emonak nézik ezt a stílust, szóval a negatív kritikára is föl kell készülni. Az igényes punk, goth, rocker stílust az utca embere egyszerűen leemozza, mert általában a "goth"-ról mint olyanról csak rajz órán hallott, a templomok kapcsán, viszont az emo stílustól visszhangzik a média. Szerencsére az én időmben még nem volt emo, bár akkor sem tudták, hogy ez gót stílus, de legalább csak lerockereztek, darkosoztak, metálosoztak, ezekkel nincs is olyan nagy baj, de az emo sértésnek számít a góthoz képest szerintem.

2010. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszi a választ! Amúgy én nem akarom ezt a stílust követni egyáltalán, és nem is szeretem ezt a zenét (bár a youtube-on már meghallgattam párat pl.: Grendel, Aesthetic Perfection, Yade, FGFC820...stb. Nem olyan rosszak végül is, csak nekem nem ez az ízlésem maradok a ska-nál és az underground hip-hopnál). Én csak egy ilyen cybergoth csajt szeretnék, megismerni. :)
2010. júl. 21. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyere le ozorára ott aztán mindenféle stílus képviselővel találkozhatsz!!! :D
2010. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
West End/Nyugati pályaudvar
2011. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát ez már nem mostani de ha még érdekel :D én Cyber goth stilusú vagyok és van pár barátnöm is. ^^
2011. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!