Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megálmodjátok, ha éjjel kell...

Megálmodjátok, ha éjjel kell kimennetek wc-re?

Figyelt kérdés

Ritkán kell kimennem éjjel wc-re, de ha kell, akkor biztos, hogy előtte azt álmodom, hogy nagyon kell pisilnem. Mikor fölébredek, akkor pedig már alig tudom visszatartani :P

Ti is így vagytok vele, vagy csak nekem van ilyen "különleges képességem"? :D

És mitől lehet ez? A tudatalattim már alvás közben üzen, hogy készüljek? :D


2009. szept. 7. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
JAh ilyen velem is szokott lenni igaz nem pisiléssel. HA nagyon mélyen alszom és ha csörög a telefonom akkor a csörgés belekerül az álmomba és elég érdekes v épp hülye "sztori" keletkezik mellé.
2009. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
éjszaka én is megálmodom ha wcéznem kell egyépkén állmomban beszélek és nem egyszer fordult elő hogy éjjel alva jártam. Pl. amultkór azt állmodtam hogy szomjas vagyok és állítólag kimentem kinyítottam a hűtőt és öntöttem narancslét egy pohárba és meg is itam és tuti hogy így volt mert anyám még tévézett amikor történt !
2009. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet konkrétan nem érzek, de volt már olyan hogy valamiért félálmomban a kukába hugyoztam XD (mármint valóságban) Arra eszméltem hogy a tesóm röhög nagyba, émmeg csorgatok a kukába XD
2009. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én, ha a valóságban nagyon kell pisilnem, de alszom, akkor mindig az álmodom, hogy nagy nehezen jutok WC közelébe, pisilek, de az inger nem múlik el. Nagyon sokszor volt már ez. :)
2009. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Az nagyon durva lehetett xD
2009. szept. 7. 16:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként általában nekem is az van az álmomban, hogy nem tudok kimenni wc-re :P
2009. szept. 7. 16:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is volt, utána meg szagos :D
2009. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen,sokszor megálmodom én is.

Mikor kicsi voltam egyszer jól meg is jártam.Emlékszem egy pénteki nap volt,amikor hazamentünk az oviból jöttek a rég nem látott rokonaink és a hoztak valami üdítőt amiből rengeteget megittunk az unokatestvéremmel.Aztán meg nekem kellett az esti teám is és lefekvés előtt nem pisiltem.Aztán álmomban meg is volt az eredménye azt álmodtam,hogy ülök a wc n és pisilek,s mire megébredtem csupa víz volt az ágy.XD

2009. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
juuujj xD Szerencsére én még mindig fölébredtem rá.... :D
2009. szept. 7. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!