Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kimennétek az űrbe? Bővebben...

Kimennétek az űrbe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyáltalán mennyi idő még feljutnak az űrbe? És miért veszélyes? Hallottam h előtte orvosi vizsgálatokon mennek át az asztronauták..miért veszélyes az űrben tartózkodni? Én szívesen ellennék az űrbe, jó lenne élvezni a gravitáció hiányát, a lebegést :)
2011. aug. 29. 20:05
 1/3 anonim válasza:

1.Műszaki meghibásodás

2.Az antigravitáció miatt "megszokja" a szervezeted a súlytalanságot (a mérték az űrben töltött időtől függ),

így mikor vissza térsz a földre a hirtelen gravitációs erő hatására károsodhatnak a szerveid.

2011. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ja és persze kimehetsz az űrbe ha megfelelsz az orvosi vizsgálatokon,ha van rá elég pénzed.


ui.:Sajnos azt nem tudom mennyi időt lehet kint tölteni maradandó károsodás nélkül.

2011. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, az antigravitáció egyik káros mellékhatása, hogy az izmaid szépen elsorvadnak az idő múlásával, mert nem használod őket EGYÁLTALÁN. Nincs gravitációs erő, aminek ellen kéne állnod, úgy eleve nem kell erőt kifejtened. Habár ha jól tudom, az úrsiklókat, meg minden ilyen szir-szart felszerelnek ilyen-olyan "kondigépekkel" amikkel formában tudják tartani az izomzatot. AS másik veszélyforrás, pedig az űrsikló burkolata. Ha csak egyetlen ponton is megsérül a hőpajzs, akkor az űrben bizony sok veszélyt okozhat, arról nem is beszélve, hogy a Földre visszatérve talán még veszélyesebb egy ilyen sérülés. Ahogy belép a légkörbe, hatalmas hőt kell elviselnie a burkolatnak, amit ha nem bír ki, akkor az űrsikló egy tűzgolyóvá változik. És tűzgolyókban nem kellemes tartózkodni.
2011. aug. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!