Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az oka hogy ilyen bunkó...

Mi az oka hogy ilyen bunkó némelyik öreg?

Figyelt kérdés
Tudom van kivétel,találkoztam már jó néhánnyal akik pl.nekem akarták átadni a helyet holott én vagyok a fiatalabb.(15/L vagyok)De olyan bunkók tudnak lenni néhányan.A piacon tömegben elfurakszik egy szó nélkül mellettem úgy hogy majdnem fellök.Hs olyan buszon ülök,amin ezer hely van ő rám bámul hogy miért nem adom már át,meg a mellette levő öregasszonynak mondja hogy milyen bunkók a fiatalok.Reggelente busszal megyek iskolába.Múltkor le akart szállni egy öregnéni de egy szóval nem kért meg hogy álljak arébb,csak mikor megállt a busz félrelökött,és megjegyezte hogy minek kell az ajtóban állnom(reggelente az a busz mindig úgy tömve van hogy 2-3 megállón keresztül egy lépést nem lehet beljebb menni).A fiatalok közt se rendes,kedves,aranyos mindegyik,én tényleg tudom mert tapasztaltam.De ennyire bunkókkal még nem találkoztam köztük,pedig sokkal több fiatalabbal találkozom az utcákon,iskolában,buszokon,boltokban stb mint öreggel.

2013. febr. 15. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
az hogy hülye vagy
2017. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!