Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkó némelyik...

Miért ilyen bunkó némelyik nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál, mert a legutóbbi citológiai leletem P0-ás lett. Nem a megszokott orvosom volt, mert múlt hónapban nyugdíjba ment. Kérdezte az orvos, hogy mikor menstruáltam, mondtam május 24. Erre rám förmed, hogy miért jöttem ilyen hamar, akkor megint csak ez lesz az eredmény. Közben meg, amikor megkaptam a leletet 24.én, akkor az asszisztens adta az időpontot, neki meg tisztában kell lenni-e a dolgokkal, mert tudta, hogy akkor jött meg mert kérdezte. Meg mondta az orvos, hogy akkor leveszi a mintát, én mondtam neki, hogy inkább később visszajövök, de ő akkor is mondta, hogy de megvizsgál, nehogy az legyen, hogy ő hazaküldött, én mondtam, hogy nem lesz az, a végén aztán csak adott időpontot jövőhétre, de az egészet olyan bunkó, flegma stílusban mondta, hogy majdnem elsírtam magam. Sajnos nincs másik orvos itt, aki rendel, magánorvosra meg nincs pénzem, és el kell viselnem ezt a bunkót. Régebben is voltam nála, akkor is ilyen flegma volt, aztán mentem ahhoz, aki most nyugdíjba ment, pedig az nagyon normális volt!!! Veletek volt ilyen?
2011. jún. 6. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellett volna mondanod,kedvesen, hogy kikéred magadnak ezt a modort.Az asszisztenstől kaptál időpontot.

Legközelebb legyél kedves, de határozott,kérd ki magadnak, ha bunkón szól hozzád.Ha ez nem változtat, Panaszt lehet tenni rá az igazgatónál.Kirúgni biztos nem fogják az orvoshiány miatt, de ha kap egy kis ejnye-bejnyét ,abból talán tanul egy kicsit.

2011. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ő azért volt ilyen bunkó,mert azt hitte neked tudnod kell mikor mehetsz,miközben ő a szakember,és az asszisztens adta az időpontot.Elég szomorú,hogy ilyen emberek pont az egészségügy felé orientálódnak.

Jómagam is eüs vagyok,bár az orvostól nagyon messze,kevés a fizetés,az ember nem érzi megbecsülve magát,sokan elfásulnak és nem gondolnak abba bele,hogy egy beteg ,kiszolgáltaott emberrel hogyan kellene viselkedni. :(

2011. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
anyumnál voltam voltam(másik városban lakok és ott van a mostani nőgyógyászom is) és iszonyatos fájó nagy hólyagok jelentek meg a nemi szervem környékén...gyorsan elrohantam az itteni épp rendelő nőgyógyászhoz, megvizsgált,és kijelentette h gombával felülfertőződött pár szőrtüsző,adott rá gombára kúpot,betadine-t meg tetran kenőcsöt és kontroll 2 hét múlva...közben visszameentem haza és 2 nap után mégtöbb hólyagom lett..mivel a nőgyógyászom szabin volt,elmentem a bőr és nemibeteg gondozóba és az ottani doktornő rámformedt h hogy lehetek ilyen felelőtlen h nem jöttem előbb,nagyon csúnya herpeszvírusom van és adott rá gyógyszert amit 3hétig szednem kellett meg saját pasztát kevertetett nekem,amit nem volt szabad addig lemosnom...visszamentem az első nőgyógyászhoz,közölte h szépen múlik,én meg mondtam neki,hogy a herpesztabi hatására nyilván..erre leordította a fejem h mit képzelek én,az nem is herpesz,csak kitaláltam,az csak egy sima gomba volt...na erről ennyit...azóta is 3havonta előjön a herpesz a testem legváratlanabb részein,és mindig kapok rá 2hét gyógyszert és csak azzal múlik el...szóval ebből az a tanulság h a nőgyógyász szánalmas volt,a nemibeteg gondozós csaj meg aranyos,ő mindenben segített,pedig egyik sem magánrendelés volt,embere válogatja...a nőgyógyászom meg magánrendel,vele még nem volt gondom,kedves és segítőkész
2011. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászok is emberek, ugyanúgy van közöttük bunkó, mint bármely más szakmában.

Ilyenkor érdemes elgondolkozni, hogy mi lenne, ha a környéken kerítenél másik orvost, akár a szomszéd városban, a buszjegy még mindig kevesebb, mint egy magánorvos, a plusz fél-egy óra utazás meg igazán kibírható.

2011. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Majd csak megnyugszok végre!!! Ment a zöld kéz mindenkinek!!!
2011. jún. 6. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:

10:42


A Voll-diagnosztika segíthet herpesz ellen.Egy próbát szerintem megérne.

2011. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen. Az orvosok is emberek. Köztük is akad bunkó, ahogy az eladók vagy épp a buszsofőrök között.

Ha esetleg régebben még kedves is volt, lehet, hogy már kiégett. Azért az orvosi meló nem egy leányálom. A hivatalos fizetés egy kalap szar, semmi megbecsülés (legalábbis Mo-n.), és akkor még jönnek a hülye emberek a hülye gondjaikkal.

(Itt most értelemszerűen nem rád céloztam, de hallottam már orvosoktól elég cifra dolgokat).

Meg hát ugye mindenkinek lehet rossz napja.

Csak az embert sokkal érzékenyebben érinti, ha az orvos a bunkó. Hiszen alapból azért mész oda, mert vmi bajod van. Elég szarul tud esni, ha leoltanak és bunkóznak.

De ha a közértben bunkó az eladó, akkor max mérgelődik az ember rajta 10 percet, aztán el is felejti.

2011. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!