Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitenetek adnatok tanacsokat?

Segitenetek adnatok tanacsokat?

Figyelt kérdés
A baratommal mar 2 eve egyutt vagyunk es nagyon szeretjuk egymast,szuleim kulfoldon vannak de persze tartjuk a kapcsolatot es tudnak arrol hogy baratom van,nincsenek ellene csak mondjak hogy vigyazzak(tudjatok hogy mire ertem...) a multkor a haverjainkkal es a pasimmal bulizni mentunk amikor ketten voltunk egy helyen szorosan magahoz szoritott,osszeert a testunk es ereztem h felallt neki tudtam hogy azt szeretne ahogy beszelt is mintha elmennt volna.De en elore mondtam hoy meg nem es mondta hogy o mar nem birja o akarja mar.aztan jottek az ismerosok es tovabb buliztunk aztan a baratom mondta hogy aludjak nala es beleegyeztem.Amikor hazamentunk majdnem megtortent elvesztettem a fejem es nem figyeltem csak ra es o is.De pont jokor szoltam hogy alljon meg es megkertem hogy vigyen haza,hazavitt es mondtam hogy ne haragudjon erre azt mondta hogy nincs semmi baj(de biztos hogy nem tetszett neki,hogy pont amikor mar a kozepenel voltunk...)nah igen.Aztan reggel eljott hozzam es annyira orultem neki hogy megoleltem,es a fejem a mellkasan volt es ugy simogatta a fejem aztan csokoloztunk vegul az agyban kotottunk ki de akkor mar masodjara szoltam hogy alljon meg,aztan nem igen akart megallni elosszor nem igazan vette figyelembe hogy azt mondom hogy alljon meg ezt ismeteltem vagy 10 percig aztan vegul csak megallt.Nagyon felek attol hogy hogyha nem engedem akkor elveszitem de tudom hogy szeret csak en meg szeretnek varni igaz hogy eleg sokat vart de meg kibirhatna egy kicsit.TI mit gondoltok?
2013. febr. 1. 17:36
 1/2 A kérdező kommentje:
A helyesirasert elnezest kerek,nagyon siettem.
2013. febr. 1. 17:37
 2/2 A kérdező kommentje:
Segitenetek kerlek meg ha privatban is nagyon megkoszonnem!
2013. febr. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!