Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Süthető gyurma lakkozás?

Süthető gyurma lakkozás?

Figyelt kérdés
Átlátszó körömlakkal lehet csinálni? És mindenképp szükséges a lakkozás, vagy csak fényes lesz tőle?

#lakk #körömlakk #süthető gyorma
2013. jan. 31. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ez kicsit kiütött...

Nem, nem KELL lakkozni, csak lehet, és igen az átlátszó körömlakk megfelel a célra, legfeljebb lepattog, de melyik lakk nem...?

Amúgy sütés után lakkozd

2013. febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 [Reno] válasza:
Ezzel van egy kis gond, én sima körömlakkot használtam, és egyszerűen nem szárad meg rajta, hanem ragad , mindenbe bele ragad és koszolódik. Érdemes venni a gyurmához való sütés utáni lakkot, drága de sok, és legalább jó. (kb egy éve festettem le körömlakkal a gyurmát és mint a ragasztó :D) Biztos nem minden lakk ilyen de én bele trafáltam.
2013. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy még aktuális-e a dolog...

Süthető gyurmát körömlakkal nem a legszerencsésebb lefesteni, ugyanis a lakk feloldja a gyurma anyagát. Ezért ragadós lesz a felülete.


Gyurma lakkozásra létezik erre készült lakk, ez vízbázisú, de vízhatlanra szárad. A FIMO-nak vannak ilyen lakkjai. Ezeket ajánlom.

2014. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó igen, ez mindig aktuális marad! :)

Sajnos megtapasztaltam, hogy ragadós lett amit készítettem, de legközelebb megpróbálok speciális lakkot venni.Köszönöm a válaszokat!:)

2014. ápr. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!