Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Süthető gyurmához milyen...

Süthető gyurmához milyen lakkot használjak, és milyet ne?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 19:52
 1/7 anonim válasza:
használhatsz fimo lakkot, hobbi lakkot és szerintem akár átlátszó körömlakkot is, mert bár én ezt nem próbáltam, állítólag jó:D szerintem fa lakkot ne, azt inkább fára! :D
2012. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A körömlakkról azt hallottam, hogy egy bizonyos idő után az egész gyurma ragacsos lesz. :/
2012. jún. 26. 15:58
 3/7 anonim válasza:

Szia én kérdezni szeretnék, mert az én kérdésemre nem válaszoltak és úgy tűnik, hogy te értesz hozzá. :)

Hogy lehetne megkeményíteni a normális ICO fajtájú színes gyurmát (nem süthető).Úgy, hogy ne legyen semmi baja(ne menjen össze, ne törjön el, és ne veszítse el a színét.)

:D

2012. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Én sajnos még nem hallottam ilyenről, de talán aki nekem is válaszolt, meg tudja mondani.
2012. aug. 13. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
gyerekgyurmát? na azt sehogy!
2012. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én többfélével kísérleteztem már, és leginkább a Fimo saját lakkja vált be.

Oldószeres lakkot semmiképp nem tanácsos, mert tényleg ragacsos lesz a felülete. Én sima víz alapú hobbilakkal is próbáltam már, de attól is ragadt egy idő után. Úgyhogy maradtam a Fimo lakknál.

2013. jan. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jan. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!