Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerulhetnek feljebb...

Hogyan kerulhetnek feljebb egy csoportal?

Figyelt kérdés

Nos! Táncra járok már lassan 7 éve ugyan arrra a helyre..de engem sosem raknak fel egy csoportal jobba pedig szerintem vannak olyanok a profi csapatban akiknel meg en is sokkal jobban tancolok.

Peldaul volt egy lany akiivel pont ugyan akkor kezdtuk a tancot es mire engem felraktak a haladoba addigra o mar a profiknal volt,es szerintem egyaltalan nem tancol tolem jobban. Ez.

engem nagyon bosszant.meg olyan eset is volt h valaki beiratkozott 1 eve es mar a profi csoportban van de lovese sem volt a tancrol es sokkal lassabban es kozel nem tancolja el olyan jool mint en...most ezt nem egosagbol mondtam de ez igy van.

Szoval fogalmam sincs hogy mit csinaljak..es igazabol masik tanc suliba nem szeretnek menni mert szeretem csak rosszil esik ez az egesz..!

mit tegyek?

15/L



2013. jan. 30. 22:13
 1/4 cathilina ***** válasza:
Örülj, hogy te vagy a legjobb a csoportodban :)
2013. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En orulnek ha nem en lennek az egyeduli 15 eves... A tobbiek mind 10,11 es 12 evesek..es igazabol a fellepeseknel sem nez ki jol hogy en ott tancolom normalisan elol a tancot mogottem meg benaznak..nekem ez egy kicsit ciki...
2013. jan. 30. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki dönt a csoportba sorolásról? A tánctanár?

Akkor menj oda a tánctanárhoz, és mondd el neki a bajodat.

Valószínűleg megmondja, hogy hogyan kerülhetnél feljebb.

Nem tudom, hogy táncolsz, de ismerek embereket, akik azt hiszik magukról, őszintén, hogy milyen jók, pedig nagyon nem. Belülről sokszor egészen máshogy érzi az ember a táncot, mint ahogyan az kívűlről kinéz. Kérd a segítségét jobb táncosoknak, esetleg a tanárnak, hogy hogy táncolsz, figyeljen rád, adjon visszajelzést, hogy min tudnál javítani, miben kellene fejlődnöd, hogy a profi csoportba kerülhess. Ha azt mondják, hogy profi vagy, nem tudnak javítandót mondani, akkor +1 érv, hogy feljebb soroljanak. Ha mondanak fejlesztendőt, akkor meg adott a feladat.

2013. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen a tanctanar dont..de o mindig mondja h feljebbb rak es a kovetkezo honaptol mar ott fogok tancolni...de mindig csak igerget..

Meg altalaban mondani szokta h igen ezt nagyonjol tancoltam el..

2013. jan. 31. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!