Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen osztalykirandulasra...

Milyen osztalykirandulasra alkalmas helyeket tudtok, Milyen helyeket tudtok ahova erdemes elmenni csoportal?

Figyelt kérdés

24-en vagyunk 10,11 eves lanyok,fiuk

Az osztalyba a lanyokkal azt a feladatot kaptuk Hogy nezzunk helyket....


2012. szept. 29. 09:54
 1/2 anonim válasza:

Én tanárként legutóbb Belgrádba vittem az osztályomat. Nem tudom, Nálatok a szülők mennyire nyitottak a külföldi kirándulás gondolatára, nálunk ebből szerencsére nem volt gond.


A szállás és az étkezés az átlagos magyar áraknál olcsóbb, a múzeumbelépők, a helyi közlekedés nagyon olcsó, az útiköltség az egyetlen, ami kicsit drágább, mint egy magyarországi célpont esetében. Ugyanakkor szerintem igencsak megéri, mert egy másik kultúrát ismerhetnek meg a diákok, megnézhetik a Nándorfehérvári diadal színhelyét, néhány jelentősebb ortodox templomot stb., emellett életkorotokból kifolyólag is kiváló választás Belgrád, hiszen igencsak pezsgő éjszakai élete van, rengeteg szórakozási lehetőséggel.


Nagyon szívesen megadom a hostel elérhetőségét, van egy magyarul beszélő munkatársuk is, és a szállás mellett programszervezést, idegenvezetést is vállalnak.


Ha érdekel, keress nyugodtan privát üzenetben.

2012. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi :) Tudsz Budapesten vagy kornyeken Kirandulo helyet?

Mint pl. a Ram szakadek ?

2012. okt. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!