Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az a Palvin Barbara?...

Ki az a Palvin Barbara? Mindenhol ot latom, de nemtudom ki o

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
60%

Elolvastam a kommenteket. Semleges számomra Barbara, nem vagyok a fanja,nem érdekelnek a celebek és a divatvilág sem, de respektálom, hogy abban, amit csinál, meddig jutott és hogy világszerte ismert lett. Aki ezt nem képes felfogni és kommenthegyeket hány ide, hogy azokban fintorogjon erre a csajra, az meg végtelenül szánalmas, irigy, buta ember. Ti mire jutottatok eddig az életben vagy 18 éves korotokra, amennyi ő ?


Nem világhírű énekesekhez vagy atomtudósokhoz kell hasonlítgatni, hanem pl. magatokhoz.

2013. jan. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
63%

Aki meg azon fanyalog, hogy más még repülőt sem látott,tegyük hozzá, hogy pl. az Egyesült Államok egy kontinensnyi ország,százszor elférne rajta Magyarország. Tudod, kedves fanyalgó, a nagy távolságok miatt ott az emberek úgy használják a repülőt, mint te a vonatot vagy távolsági buszt, hogy a hazádon belül elérj A-ból B-be, amúgy egy Los Angeles-New York jegyet (ami az ország két túlső felén van) meg tudsz venni átszámolva már tízezer forintért, ami az ottani fizetésekhez képest olyan, mint ha itthon veszel egy Szolnok-Budapest jegyet.. más perspektívából is lehetne nézni a dolgokat, nem csak a sajátodból, repülőn utazni nekik kb. olyan , mint felülni egy vonatra neked ...


Akik meg azon fanyalognak ,hogy a modellkedéshez nem kell semmi, csak állóképesség meg csak pucsít a kamerába :

tegnap vásárolni voltam, benéztem pár ruhaüzletbe, turkálóba is. Képzelljétek el, több olyan turkáló volt, ahol ültek az eladó csajok a sarokban , rágóztak és az alatt a fél óra alatt , míg ott tartózkodtam, csak beszélgettek, nem volt semmi dolguk, figyelték,ki mennyi ruhát visz be a próbafülkébe és mennyivel jön ki. Ha valaki segítséget kért néha-néha, válaszoltak neki.


Hát ez aztán egy baromi megerőltető és nehéz munka, ugye ? Ne haragudj, ettől a Barbara is százszor aktívabb munkát véget egy nap szerintem.. persze tudom, ti a bányászok meg az atomtudósok munkájához hasonlítjátok az övét, 18 évesen már rég sóbányában kéne hasznossá tennie magát vagy Einsteint babérjaira törni..

2013. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
70%
Ha utáljátok, akkor miért foglalkoztok vele? Vagy nem bírjátok elviselni, hogy ennyire sikeres lett úgy, hogy 'nem is csinált semmi'?? Addig, amíg nem próbáltátok ki, szerintem ne ítélkezzetek, hogy milyen modellnek lenni (könnyű v. nehéz).. Meg eleve, miért kell ítélkezni?:)
2013. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
60%
Akik negatívan nyilatkoztak a csajról : ez úgyis egy anonim oldal. Bevállalnátok, hogy leírjátok, kb milyen korosztály vagytok és mire vittétek eddig az életben ? Tényleg érdekelne.
2013. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Łucy00 válasza:
Először nekem se volt szimpi de utánanéztem ,néztem videókat és szerintem normális.Nekem nincs semmi bajom vele nem tudom minek kell ezt csinálni...és tényleg szép.
2013. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
visszanéztem erre a kérdésre. Köszi a lepontozást, biztos erre is kapok :) és köszi, hogy arra bezzeg senki nem volt képes reagálni, hogy mit ért el eddig az életben, grat. :P
2013. febr. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, te mit értél el eddig az életedben, ha már itt tartunk?
2013. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Szakmailag ? Magánéletileg ? ...stb.

Szakmailag : Jelenleg DLA képzésre járok a BME-re, illetve szereztem már ott korábban két különböző karon diplomát (mindkettő ötéves képzésre értendő, nem Bsc+Msc ), mérnök vagyok tehát. Dolgozom, pályázatokon indulok, szeretek nyelveket tanulni, festeni.

Ilyesmik.



De amúgy " ha már itt tartunk", nem én voltam lekezelő ezzel a kiscsajjal, és én kérdeztem először, amire érdekes mód senki nem válaszolt.

2013. márc. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
59%
Hogy Barbi mit ért el? Leírta a 7-es válaszoló! A saját munkakörében sokat!
2013. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb ember a saját munkakörében, végzettségében tud sokat vagy keveset elérni, nem a szomszédjáéban vagy a nagyanyjáéban..
2013. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!