Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miranda Kerr Treasure yourself...

Miranda Kerr Treasure yourself című könyvét honnan szerezhetném be? Már néztem neten, mindenhol de nem igazán találom.

Figyelt kérdés

#Miranda Kerr #Treasur yourself
2013. jan. 15. 20:06
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én is szeretném megszerezni már egy ideje, ma előjegyeztettem a bookline-on, remélem beszerzik.

2013. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen azt hiszem ott már én is előjegyeztettem egy ideje, de nem sok eredménnyel:(

De azért köszi:)

2013. jan. 18. 19:56
 3/5 anonim válasza:

Hmm köszi az infót, akkor lehet hogy feleslegesen fogok rájuk várni..?

Az amazon-on az a baj hogy ki tudja mennyiért küldenek el 1 könyvet...

2013. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is szeretnék rendelni, de szerintetek mennyire lenne a szállítási költség külföldről? megéri? bookline adatbázisában nem találtam, de attól onnan még lehet rendelni?
2013. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na en amazonrol megrendrendeltem es kb 2 het alatt ideert valami 5700 ft korul. De ha tudsz varni akkor sokkal olcsobb a szallitas de en nem akartam 30 munkanapot varni...
2013. szept. 1. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!