Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A "kedves" párom ezt mondta nekem:

"Szeretlek,mint papok a ministráns fiúkat"


Nem vagyok vallásos,eddig nem is tudtam,hogy mi az,

hogy ministráns,de a google a barátom,megnéztem,és nem találtam viccesnek,és átjöttem a másik szobába.


Ő nem érti mi bajom van,szerinte vicces,bennem van a hiba,hogy nem találom viccesnek?


Nem kamu kérdés,válaszokat köszönöm előre is.

18/L


2013. jan. 21. 01:19
1 2
 1/12 2xSü ***** válasza:

Túl komolyan veszed magad. Az ember sokszor viccet csinál olyan dolgokból, ami nem vicces. Ez egy védelmi mechanizmus. Pl. ha ott egy hülye rendőr előtted, aki hülyébb, de nagyobb hatalma van, akkor nem tudsz mit tenni, maximum viccet tudsz csinálni az egészből. A vicceink fele olyan, amit ha elkezdesz igazán átgondolni, akkor nagyon nem vicces.


Persze érhető, hogy ha először találkozol a témával, akkor jobban megüt, jobban belegondolsz a dologba, így tényleg negatívan érint. De aki többször találkozott vele a hírekben, az már nem veszi olyan komolyan a dolgot, és esetleg elsüt egy viccet a témáról.


Felejtsd el az egészet, és lépj tovább. Fogd fel úgy, mint egy rosszul sikerült megnyilvánulást, amit egyszer-egyszer !minden! ember elkövet.

2013. jan. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 2xSü ***** válasza:
(Hozzá kell tenni, hogy pl. nem minden rendőr hülye, csak ők maradnak meg az ember fejében. Ugyanígy a papok többsége sem olyan, amit néhány hír felhoz.)
2013. jan. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm a válaszod.


Nem konkrétan a téma volt a bajom.

Csak nem tudom,egy ilyen stílusú "szerelmi vallomás" számomra rohadtul nem vicces,de lehet,hogy tényleg én veszem komolyan a dolgot.

2013. jan. 21. 01:39
 4/12 2xSü ***** válasza:
Lehet, ez nem szerelmi vallomás volt, hanem viccelődés. Nem tudom milyen szituációban zajlódott le az egész, de valószínű inkább poénnak, poénosnak szánta a párod.
2013. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem vicces, és nincs humorérzéked.
2013. jan. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2xSü

A párom alapból is ilyen vicces fiú típus,csak ez a vicce nem jött át nekem,van amikor viccesen vall szerelmet,de nem mindegy milyen stílusban teszi. Azért köszönöm a válaszaidat.


Kedves névtelen válaszoló

Legalább te nevettél egy jót,ennek örülök :)

2013. jan. 21. 01:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Neked itt a helyed, ez alapján!:)) "


"A "kedves" párom ezt mondta nekem:


"Szeretlek,mint papok a ministráns fiúkat"


Olvasd el az elejétől:) [link]

2013. jan. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen ismerem erre kapott rá mostanság a Tibi atyára,de azért köszönöm a linket :D
2013. jan. 21. 02:03
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

"Kedves híveim! Tisztelettel megkérnék mindenkit, hogy a perselypénzbe ne dobjon 5 és 10 forintosokat, mert azt nem fogadja el a játékgép a kocsmában!"



xDDDD

2013. jan. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Gyermekeim! Mikor azt mondtam, szívjátok magatokba Isten igéjét, azt nem egészen úgy értettem, hogy blázt tekertek a hozsanna lapjaiból mise alatt!"


"Tibi atya: Ráadásul meg sem kínáltak a rakétából!"


:DD

2013. jan. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!