Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is hazudott?

Szerintetek is hazudott?

Figyelt kérdés

Mentem oda ahol box edzés van elsőként.

Én kezdő voltam első alkalommal voltam ott és elkezdtem edzeni,máris egy jó középkorú úrral elegyedtem beszédbe és beszéltünk sok mindent,hogyx ő már 2 éve jár,kérdeztem járnak olyanok akik nem ceglédiek,hanem máshonnan járnak(mert a box cegléden van ahova én járok) és mondta:persze járnak monorról,jár egy srác újszászról is járnak igen.Meg jár Kecskemétről egy rendőrsrác is. én meg gondoltam,persze.....


Ugye hazudott,hogy jár egy rendőr is Kecskemétről?



2013. jan. 20. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt honnan tudhatnánk? Vagy jár oda egy kecskeméti rendör vagy sem.
2013. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is tudnám azt hazudni,ha valaki megkérdezné,aki nem ismer,hogy te hol dolgozol? és azt mondanám,hogy rendőr vagyok,de most mit keménykedjak...
2013. jan. 20. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lehetetlen, hogy járna?
2013. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most MIT nem hiszel, hogy KEcsekmetröl jár, vagy hogy rendör? Szerintem egyébként egyik sem kizárt.
2013. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem értem mi olyan hihetetlen ezen nálunk a kondi terem is tele van rendőrökkel
2013. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!