Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is hazudott?

Szerintetek is hazudott?

Figyelt kérdés
Együtt szoktunk hazajönni párommal a munkahelyről, csak ő előbb odaér a találkozónk helyszínére ezért ő vár engem. Ma nem volt ott, hívtam hol van,de nem vette fel, majd visszahívott. Mondta, hogy sorsolás volt náluk és nemsokára jön 10-15 perc. (teljesen kiment a fejemből pedig említette egyik nap) Mielőtt felvettem ennyit hallottam, hogy "szia puszi". Gondolom akkor mondta valakinek, nem számított rá, hogy fel is veszem olyan hamar. Majd amikor hazaért kérdeztem tőle kinek mondta ezt. Azt mondta a munkatársának xy-nak (tudni kell, hogy pasi az illető hülyeségből szoktak így beszélni egymással de ez sima szia puszi volt normális hangnemben amit ha én havernak mondok nevetek is közbe) Természetesen nem hittem neki mert állítólag azzal a sráccal jöttek haza gyalog (főleg, hogy a srác vidéki de elvileg ment vmi csajhoz)... Ha együtt jöttek miért is köszönt a munkatársának??? Meg egy pasinak miért mondaná ezt?? Vagy nem vele jött vagy nem neki mondta ami biztos. Egyébként láttam rajta, hogy hazudik utána rámförmedt, hogy ostoba vagyok. Háromnegyed órát késett csak. Máskor nem fordult elő ilyen. Szerintetek írjak a munkatársának ,hogy tényleg gyalog jöttek együtt? Vagy miből tudhatnám meg, hogy nem hazudik? Ha írok mégis mit kéne? Jóba vagyok a sráccal amúgy. Köszi a segítséget.
2012. aug. 8. 16:00
 1/1 Ajisa válasza:
Szia! Ha tényleg szereted és hosszú távon tervezel a pároddal akkor nem kellene a munkatársnál faggatózni mert ugy is elmondja neki és megfogod fele sérteni és a férfiak az egójuk miatt nehez lépnek túl ilyenen ink az lenne a legjobb h ha kedves lennél vele és megfigyelnéd h reagál mert ha kis rosszat is tett volna akkor azt észre fogod venni h bűntudata van, legyél csendesen figyelmes h nem e valami munkatárs akkar rá lecsapni! Ne hivd fel magadra a figyelmét ha esetleg lenne mert akkor titkolóznának jobban! Majd ha gyanusat látsz akkor jobb lesz öt leülteni!
2012. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!