Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mégsem hazudott Vezekényi...

Mégsem hazudott Vezekényi Lacika?!

Figyelt kérdés

2010.11.07 én néztem az MTV -n a lady gaga live adását budapesten, és amikor meginterjúvolták, gaga aztmondta hogy itt é budapesten egy 15 éves géniusz aki az ö videót csinálja ;D

Káár, én pedig megvoltam gyözödve hogy lacika hazudik! :(

De ettöl függetlenül nem leszek lacika rajongó :D

És ti ehhez mit szóltok?


2010. nov. 8. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Ez aztán roppant fantasztikus.
2010. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Hát igen végülis mégis igaz volt amit mondott...

Kihitte volna. Személyem szerint nem fogom megbánni hogy hazugnak neveztem a gyereket! De most hogy kiderült az igazság (én is néztem az MTV t tegnap) gratula lacinak!

2010. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel de elég sötétnek látszott a gyerek amikor a netes játékokról magyarázott..
2010. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó akkor még mindig várjuk a bizonyítékokat b*zmeg, nem pofázni kell, hanem bizonyítékokat felmutatni!!!!!!!!!!!
2010. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Valaki rendelkezik e valami konkrétummal (link), mert nekem is iszonyú kamu dolognak tünt. Csak csodálkozni akarok, hogy ez meg hogy lehet...
2011. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

nekem van egy olyan érzésem, hogy lacika lefizette gagát :ASD

de am az érdekes, kiderült, hogy a gyerek izraelben lakik XDXD zsidaj :D


am a témához kapcsolodoan, nagy gaga fan vagyok és sajnos tényleg megtörtént :S (sztem bunda) am YT on beírod: lady gaga EMA budapest , az elsö. Más részt az okozott nekem nagy bántot h puruttyán egy csomo vezekényi cikket töröltek ;(

2011. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na most már tényleg bekavartatok, mondja el valaki mi az igazság és ha tényleg igaz akkor linket is kérek!
2011. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

160 milliót kapott a tv2, vezekényiék meg 20 at.

ez vicc, visszaperlésböl pénzt kaptak.

ezen is látszik hogy a pénzért ment ki az egész.

leköpve ezzel az országot.

2011. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!