Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni az...

Regina1982 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni az albán nyelvben?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy kicsit érteni valamit albánul, próbálkoztam már interneten, de a szavak hiába vannak le írva ha még ki se tudom mondani. Tudnátok nekem írni szavakat,mondatokat,kifejezéseket vagy esetleg oldalakat ahol tudnék albánul tanulni? 14/L

2013. jan. 7. 12:02
 1/3 delusion ***** válasza:

Tudsz esetleg már angolul társalgási szinten ? Mert ha igen, akkor érdemes valami olyan oldalt keresned, ahol beszélhetsz anyanyelvűekkel, biztos szívesen segítenének. Ott van pl. az interpals, bár az azt hiszem 16-os korhatárral rendelkezik (amit persze ki lehet kerülni, de mindegy).


Tudod, az a legnagyobb baj, hogy az albán nyelv nem túl népszerű - olyan szempontból, hogy más nyelvekhez képest nem sok tankönyv, internetes anyag stb. van hozzá. 6-7 millió ember beszéli összesen, és hát nem a legjobb helyzetben van az ország sem sajnos.

2013. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tarsalgasi szinten beszelek albanul, szivesen segitek, ha leirod, milyen kifejezesekre lenne szukseged.


Oldalak nem nagyon vannak, ahol albant tudsz tanulni, de tankonyvet tudok ajanlani, a beszerzesben is tudok segiteni, viszont csak angol nyelvu letezik. Amugy nem nehez nyelv, ha erdekel barmi, itj ram priviben.


Gabor

2013. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek! :)
2013. jan. 8. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!