Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy hogy ez a...

Csak én érzem úgy hogy ez a barátság már nem a régi?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek tartottam...Van pasija már 11 hónapja kb. és engem totálisan elhanyagol megint...:/ ( előző barátjánál is ez volt.) Sosincs rám ideje csak akkor ha pasija épp dolgoziK, de akkor is úgy hogy csak addig amíg nem ér haza a pasija mert utána megy oda.(A pasijával rosszban vagyunk)vagy pedig akkor ha neki kell valami.Én multkor 9 órakkor átmentem hozzá mert azt mondta szüksége van rám átmentem...De írta chaten hogy nehogy kiírjak valamit hogy a Szabi meg ne lássa, mert azt fogja gondolni , hogy csak azért jöttél át mert ő nem tudott.Magamba gondoltam ebbe lenne is igazság...Szóval ezekhez hasonló történeteket tudnék felhozni mert sosincs rám ideje csak ha neki van rám szüksége... Ez így még barátság vagy csak én ragálom túl?!
2013. jan. 1. 21:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!