Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék boldog? (többi...

Hogy lehetnék boldog? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok mindenem meg van,gazdag vagyok de mégis boldogtalan. mert nincs kivel megosztanom az élményeimet,problémáimat nincsenek barátaim hogy tudnék barátokat szerezni? mi lehet a baj velem h senki sem akar velem barátkozni? nem vagyok egy rossz természetű ember de mégsem tudom h miért nem barátkozik velem senki. se pasim se barátnőim akivel beszélgethetnék nagyon magányos vagyok és ez lassan fel emészt. nem foglalkozik velem senki mindenki nagy ivben leszar nem vagyok fontos senkinek. Szerintem ha meghalnék sem tűnne fel senkinek sem.Ez nagyon rossz segítsetek! Hogy változtathatnék ezen?

#bolgogság
2012. dec. 26. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Merre fele laksz? :D


Barátokra csak úgy tehetsz szert, ha kezdeményezel (is). Ne várd meg amíg ők nyitnak feléd! Keress közös témát beszélgessetek...stb. Hidd el sokan vannak így! (bár tudom ez nem vigasztal)

2012. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de hiába akár hányszor nyitok valaki felé sosejutok tovább mint egy kedves ismerős
2012. dec. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!