Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napló vezetése?! Hogyan?

Napló vezetése?! Hogyan?

Figyelt kérdés

Aki tud segítsen, és válaszoljon az alábbi kérdésekre!

-Milyen egy ideális napló?

-Hogy kezdjem el? (valahol olvastam hogy írjam le az adataimat, de most komolyan, magamnak mutassam be magam? Ötletek az első oldalakra?)

-Milyen időnként írjak bele?

-Mit írjak bele?

-Dekoráljam? Ha igen, mivel?

-Hova rejtsem el?

-Mi az amiket mindenképp bele kell írnom?

-Milyen egy ideális napló?

-Hogy vezessem? Mint ha magamnak írnék, vagy mint egy barátnak vagy mint ha egy könyvet írnék?


SEMMI ÖTLETEM NINCSEN!! A kérdéseken kívül, még várok ötleteket.. Tudom hogy rém ciki, de tényleg, sokszor elkezdtem naplót írni, de mindig megunom, mert nem tudom mit írjak bele. :(

Ne gyertek kérlek azzal, hogy ciki hogy nincsen ehhez sem fantáziám. ÖTLETEKET KÉREK!! Előre is köszönöm! 13/L



2012. dec. 19. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Neked eléggé megszabályozzák az életed, ha ennyire röghöz kötöd még az ilyen egyszerű dolgokat is.


Én az én naplóm első oldalára idézeteket írtam, ami boldogságot sugall és kedvenc írók idézeteit is. Én havonta szoktam írni 2x, amikor eszembe jut. Leírom mi történt a napokban, leírom a bánatom, az érzéseimet a gondolataimat. kicsit pletykálok is benne, hogy kivel mi történt. Írok a suliról, barátokról, a kapcsolatokról, családról, egészségről, pénzről, a végén pedig megköszönöm az élet apró örömeit, ami boldogságot ad nekem. Hidd el, nagyon jó visszaolvasni egy év múlva és még azután is.:) Én szivecskékkel virágokkal, napocskákkal díszítettem, de nem vittem túlzásba. Kívűlről egy szimpla spirálfüzetnek látszik ám belül telen van titkokkal és VELEM! :)

2012. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!