Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Építési napló vezetése?

Építési napló vezetése?

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni, hogy ha hosszabb kihagyás következik előre láthatólag egy építkezés során, akkor hogyan kell ezt jelölni az építési naplóban?
2011. szept. 15. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szimplán beleírod , hogy ... Tól ... Ig nem volt munkavégzés, majd mikor megkezdődik azzal a dátummal folytatod az épp soronkövetkező lapon.
2011. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy tapasztalatból tudod vagyis elfogadták már Neked a hatóságok is?

Próbáltam a 191/2009 korm.rend.ben megkeresni az erre vonatkozó részt, de nem találtam.


Köszi a segítséget!

2011. szept. 15. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De miért te vezeted? Nálunk a kőműves vezette! Neki volt meg ez (pontosan nem jut eszembe neve) felelős műszaki vezető papírja!
2011. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a kivitelező vezeti, de ő inkább a gyakorlati részekben járatos - vagyis az építkezésben - és nem volt benne biztos. Gondoltam hátha le van valahova írva hivatalosan is, hogy ilyenkor mi a pontos teendő és meg tudjátok nekem mondani, hogy hol keressem, mert a törvényben nem találtam. De asszem átnézem újra, mert csak benne kell lennie a törvényben is, nem?
2011. szept. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!