Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek elkényeztetett...

Szerintetek elkényeztetett vagyok?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, anyukám alig keres valamennyit, apukám viszont nagyon jól keres, és mindig mindent megkapok (ruhákat), amit szeretnék. Múltkor kaptam egy 9000 Ft-os pulcsit, de az tényleg nagyon jól nézett ki, de kicsit bűntudatom van:( Apukám sose visz kocsival suliba, elsős korom óta buszozok, saját gépem, tv-m sincs, és most fogok kapni egy okostelefont, de ilyen alsó kategóriásat. Sajnos mondták már páran, hogy elkényeztetett vagyok, pedig én nem érzem magam annak, a nadrágjaimat pl. mindig a sárkány centerben vesszük, mert az olcsó hely, csak néha kapok márkás, drága cuccokat. Szerintetek?
2012. dec. 18. 18:51
 1/4 2xSü ***** válasza:
Nem csak arról gondoljuk, hogy elkényeztetett, aki gazdag. Lehetnek valakinek olyan megnyilvánulásai, ami miatt kialakulhat róla ez a kép, pl. ha legkisebb problémákat is túlreagálja. Mondjuk aki egy erdei kiránduláson azt mondja, hogy „Jaj, most tiszta sár lett a cipőm!”, stb… (És itt teljesen mindegy, hogy márkás az a cipő, vagy kínai.)
2012. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok és lány
2012. dec. 20. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs tévéd 15 évesen?nem vagy kényeztetve :)talán egy tévét megérdemelnél de más gondot nem látok.
2012. dec. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!