Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, mit tegyek?...

Mit javasoltok, mit tegyek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

December nyolcadikán lesz a szalagavatóm és nagyon szeretnék táncolni bécsi keringőt. El is kezdtük az osztállyal tanulni, de tegnap oda jött az egyik osztálytársam és azt mondta, hogy szerinte nem kellene táncolnom mert nem megy a tánc. Azt azért hozzá teszem, hogy kicsit nehezebben tudtam megtanulni a lépéseket mint ők vagyis több időmbe telet, mert a lábam beteg.

Mit tegyek?:(:( Én nagyon szeretnék táncolni ha most ilyen könnyen feladom véleményem szerint akkor el sem kellett volna kezdenem. Segítsetek. Montanába azt mondják, hogy makacs vagyok, de akkor nem jutottam volna el odáig, hogy gimibe járok, hanem valami kisegítőbe kéne járnom szerintem. Ti mit gondoltok?



2012. dec. 4. 17:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Nagyon szépen köszönöm a biztatást. Nagyon jól esik. Amúgy most összeültem szüleimmel és azt mondták, hogy ne szóljak az osztályfőnökömnek, hanem csak akkor szóljak neki ha kérdezi, hogy mért nem táncolok. Mert ha szólok neki akkor nekem "keserítik" meg ezt a maradék félévemet. Erről mi a véleményed? :)
2012. dec. 4. 18:45
 12/13 anonim válasza:
Hát, igen mert ha most szólsz akkor, biztos undokak lesznek veled.Igazán nincs mit! :)
2012. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De mit csináljak? DE ÉN TÁNCOLNI AKAROK,de senkivel nem akarok összeveszni bár ost már ezek után tök mindegy. :S
2012. dec. 4. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!