Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, mit tegyek?...

Mit javasoltok, mit tegyek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

December nyolcadikán lesz a szalagavatóm és nagyon szeretnék táncolni bécsi keringőt. El is kezdtük az osztállyal tanulni, de tegnap oda jött az egyik osztálytársam és azt mondta, hogy szerinte nem kellene táncolnom mert nem megy a tánc. Azt azért hozzá teszem, hogy kicsit nehezebben tudtam megtanulni a lépéseket mint ők vagyis több időmbe telet, mert a lábam beteg.

Mit tegyek?:(:( Én nagyon szeretnék táncolni ha most ilyen könnyen feladom véleményem szerint akkor el sem kellett volna kezdenem. Segítsetek. Montanába azt mondják, hogy makacs vagyok, de akkor nem jutottam volna el odáig, hogy gimibe járok, hanem valami kisegítőbe kéne járnom szerintem. Ti mit gondoltok?



2012. dec. 4. 17:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
Állj ki amellett, hogy táncolsz, mond meg a srácnak, hogy akkor többet fogsz gyakorolni, de akarsz táncolni, csak megérti, hogy ez neked is jár. Ne add fel gyakorolj sokat! :))
2012. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én kiállok magamért akkor se adom fel de már teljesen kikészültem, de majd lesz ami lesz. amúgy leginkább lányokról van szó sajnos. De akkor is fogok, de már a szüleim se akarják, hogy táncoljak, de akkor minek maradtam ott megtanulni a koreográfiát? Nem értik meg és akár hányszor elmondom eddig mindig az jött ki, hogy makacs vagyok.
2012. dec. 4. 17:41
 3/13 anonim válasza:
De a szüleid miért nem támogatnak?! Ha igazán akarod, akkor gyakorolj sokat, és mond meg,hogy ez neked nagyon fontos.:)))
2012. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most mondták először délután. De én ilyenkor az csinálom hogy még jobban makacs vagyok és megyek tovább. De ebből ember előtt kell táncolnom. nekem nem lesz bajom azért kicsit félek is majdnem csak
2012. dec. 4. 17:49
 5/13 A kérdező kommentje:
majdnem csak 800 ember előtt kell táncolnom.
2012. dec. 4. 17:50
 6/13 A kérdező kommentje:

Na elölről mert már írni sem tudok.

Csak ma délután mondták azt de én ilyenkor olyan vagyok hogy még jobban megmakacsolom magam és csinálom. De ugyanakkor kicsit félek is mert majdnem 800 ember előtt kell táncolnom.

2012. dec. 4. 17:52
 7/13 anonim válasza:
De a szüleid miért nem akarjál, hogy táncolj? Mi a betegsége a lábadnak?
2012. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koraszülött vagyok és születésemnél kaptam egy agyvérzést és ebből nekem az maradt vissza, hogy a bal kezem és lábam valamivel rövidebb és korlátozottabb mint a jobb felem.

De engem nem igazán az izgat, hogy a szüleim nem akarják mert én azt valahogy még csak csak megoldom még inkább az osztálytársaim, lehet hogy azért mondják, hogy ne égjenek velem. ERRE AKKOR CSAK AZT TUDOM MONDANI, HOGY CSAK AZÉRT IS FOGOK TÁNCOLNI, MÉG HA NEM IS AKARJÁK. :)

2012. dec. 4. 18:13
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerinted az baj, ha már úgy érzem hogy túlságosan akarnak védeni. Tudom az nem mentség, hogy már nem kell védeni mert elmúltam 18 meg ilyenek de úgy érzem ez már sok. Vagy ez túlzás a részemről?
2012. dec. 4. 18:16
 10/13 anonim válasza:
Az osztálytársaiddal ne foglalkozz! Begyakorolod ügyesen és meglesz az! A szüleid az már más.., biztos nagyon féltenek de az ilyen dolgokat ne vonják meg tőled. Ebben nincs nagy veszély! És nem vagy makacs,csak gondolom nagyon akarod ezt az egészet, hisz minden lány álmodik a szalagavatójáról.
2012. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!