Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem van ilyen hülye apám?

Nekem van ilyen hülye apám?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyok és sokat iszok az a baja ha iskolába keveset iszok az a baja , mindig mindenbe beleköt meg azt mondja hogy őt kis korától ütötték még akkor is ha csúnyán nézett rájuk apukám ezt el hidjem? Ja és az anyukájából nézném ki legutoljára hogy meg verne valakit!Már beszéltem az n anyukámmal és azt mondta csak azért nem jövőnk ki egymással mert én vízöntő vagyok ő meg oroszlán és ő attól szeret csak fáradt meg hogy ő nagyon jó ember meg ilyeneket mond hogy n biztos cigizni fogok meg sokszor meg is üt amikor nem is csináltam rosszat hanem na mindegy! 11/L
2012. dec. 1. 19:03
 1/1 anonim válasza:
Apád nem hülye. Mennyi időt töltesz vele? Milyen gyakran üt meg? Miért cigiznél? Szerintem szeret téged, és tényleg csak fáradt. 13/F
2016. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!