Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek apám hülye?

Szerintetek apám hülye?

Figyelt kérdés
De most komolyan, van egy Opel Vectránk 1.6 benzines és ma egy T alakú úton be akartunk fordulni a T betű szára fele:p, és ahogy lassított apám visszatette 2sbe, de akkor mar sztem 1-2km/h-val mentünk és a kocsi nagyon rángatni kezdett, számít szerintetek az hogy 12 évig kamionozott egyfolytában (Volvo FH 16-ossal ment es 12 sebességes volt).
2010. febr. 26. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
kiváncsi lennék te mennyi idős vagy...
2010. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Basszus te elég hülye vagy.

Mi a rákért kell ilyet kérdezni?

Ő nem hibázhat, csak azért mert 12 évet kamionozott?

Biztos csúsztatni akarta a kuplungot, nem pedig visszarakni 1-es be.

Egy ekkora motornál amúgy is el lehet játszani, hogy 2.-ba indulunk, de még kisebbeknél is.

A válasz a kérdésedre: Igen! Apád nagyon hülye, mert nem vágott a falhoz egyből születésed után...

Ilyet kérdezni...

2010. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha új Vectrája van, akkor az típusbetegség!
2010. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább ne vezess!
2010. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a hülye, aki lehülyézi a saját apját..
2010. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hé, az elv úgy van, ha az autó mozog, mehet a 2 es. Egyessel visszarántanád az autót.
2010. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
cso az apad vagyok fiam, azert mert lehujeztel, nem fizetem a soforsulidat s ha majd megis osszehozod a konyvet, a vectrat nem vezetheted!
2010. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!