Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ciki iskolai emléketek...

Milyen ciki iskolai emléketek van? (pl. : felelés, puskázás)

Figyelt kérdés
Na? :D
2009. aug. 18. 01:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Még hetedikbe feleltem töriből. Állok a táblánál az egész oztály elött magyarázok, az egyik kedvenc nacim volt rajtam aminek viszont volt hogy szétjött a slicce.

Nanná hogy az egész osztály elött IS.Magyarázok erre érzem ,hogy szétjön.Persze a többiek is észrevették mindenki röhögött,még a tanárom is.Én meg csak ott áltam és próbáltam visszahúzni valahogy.Kicsit ciki volt XD

18/L

2009. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is töri feleléses van, bár nem olyan ciki, inkább nevetséges :D Egy fél éve történt, hetedikben, amikor kihívtak felelni. Tanultam, mint mindig, és ahelyett, hogy az "országgyűlés átköltözött Debrecenbe" azt mondtam, hogy az "országgyűlés átköltözött decemberbe" persze, mindenki röhögött :$ :D Hát megesik..
2009. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

mikroroganizmusok--> mikroorgazmusok

bioszfelelés:D

2009. aug. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
uhh hát most tizedikben oszt. kiránduláson az osztályfőnök előtt hánytam mert picit sokat ittam áhh nagyon gááz volt de én megmagyaráztam neki h csak azert volt mert a sok táncolástól meg a sok kajától felkavarodot a pocim nem hitte el (de sose lehet tudni) azt mondta h akárhányszor rossz lesz a dolgozatom felemlegeti már most félek h suliba mi lesz áhhh
2009. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
himlős voltam és bnőm a leckét csak berakta a postaládába+matekfüzetét, benne volt 1 dolgozat is amiben a háromszög tulajdonságai szerepeltek... első sorba leírva : " a háromszögnek 4 szöge van" és a tanár rárajzolt 1 mosolygós fejet :) és melléírta: Kislányom jót nevettem kettes" amikor ezt megláttam szakadtam a nevetéstől :)
2009. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
fúúúú, hát... egyszer volt a némettanáromnál és szavakat kérdezett... kérdezi, hogy mi a rendezni, szervezni, én meg az organisieren helyett, orgazmust mondtam...
2010. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársam mikroorganizmusok helyett mikroorgazmust mondott.
2010. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Egyszer nekünk a biosz tanár kereste Dél-Amerikában a Kongó-medencét...
2010. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!