Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ciki iskolai emléketek...

Milyen ciki iskolai emléketek van? (pl. : felelés, puskázás)

Figyelt kérdés
Na? :D
2009. aug. 18. 01:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kémia óra volt és dolgozatot írtunk senki nem merte használni a számológépét így a pad alatt titokban használtuk. Aztán a tanár pont nálam vette észre erre előadta, hogy miért ne lehetne használni a számológépet? Így mégis lehetett használni... de nekem nem mert "csaltam" volna ha tehettem volna ezzel indokolta XD
2009. aug. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban szünetben utánoztam az o.főt csak hát mögöttem állt,a másik meg oszt.kirándulás két napos meg lett beszélve nincs alkoholizálás a mi négyes fogatunk reggel hatkor ennek ellentmondott és bementünk a restibe négy feles és sör a csaj kirakja elénk,az o.fő akkor jött be cigiért :) meglát vigyorog na urak meginni és kifelé gyorsan lehúztuk elmenőben hallottuk "egy szofi és egy üveg sör lesz"XD na még egy lógtam a suliból persze egy csaj miatt a szomszéd városkában ülünk a biliárdszalonban jól elvagyunk egyszer csak betoppan az o.fő annyira meglepődtem és ijedtem persze,hogy kicsúszott a számon,hogy a tanár úrnak nem kéne az iskolában lenni?\később megtudtam ez volt a törzshelye\Persze vigyorgott és közölte a holnapi viszontlátásra sosem feleltem annyit mint azon a héten \Négy tárgyat tanított\ De bírtam mert nagyon igazságos volt megvolt a bünti és aztán tiszta lap.:)
2009. aug. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

egyszer NatGeon néztem miv természetfilmet, a majmok nemi élete meg az emberek nemi életét hasonlította össze, aztán épp azt ecseteltem a csaj osztálytársaimnak, hogy a gorillának meg a csimpánznak milyen különségek vannak a nemiszervüket illetően, ofőm meg mögöttem állva végighallgatta, majd mosolyogva odaadta osztálytársamnak a füzetét, amit csak azért nem adott oda előbb, mert kivárta a sztorimat..el lehet képzelni, hogy nem épp tudományos kifejezésekkel illettem a nemiszerveket :D elég égő volt :D akkor 17 voltam.


20/L

2009. aug. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik, hogy szeretek hülyülni...eljátszani, kifigurázni dolgokat...egyik szünetben az egyik tanárra esett a választás (jófej egyébként, lehet vele hülyülni) pont végignézte amint eljátszom..próbáltak szólni a többiek feltűnés nélkül hogy te hülye ott áll mögötted XD Fejébe vette hogy majd az egyik iskolai előadáson szerepelhetnék is... remek -.-"

A másik ami a padtársammal történt meg (fiú,kemény fekete rocker)...osztársunknak ellopták a telóját és mindenkinek ki kellett pakolni a táskáját...elértek a mi padunkhoz erre a srác előkap a táskájából egy rózsaszín kispárnát... mindenki szakadt a röhögéstől, kicsit ciki volt de örök élmény az tuti XD :D

2009. aug. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kémiaórán azt mondtam, hogy az égés oxigénnel való közösülés. A másik meg amikor egyik volt osztálytársam Svédországban kereste az egyenlítőt.
2009. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
pl. mikor nekem kellett a táblánál előadni a kémia órát és REAKCIÓ helyett EREKCIÓT mondtam XD de jót röhögött a tanár is :D
2009. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
1 éve volt amikor 9.-es voltam ez egyik barátnomet kinevettem mert elkapták hogy puskázott ozt én is meg írtam mert amikor ok irták beteg voltak ...aztán engem is elkapott h. puskázok.
2009. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Készültünk 1 dolgozatra és a velünk párhuzamos osztály írta először,mivel ugyan azt szokta ez a tanár adni mind a 2 oszt.nak megkérdeztük őket ás el is mondták melyik sornak melyik feladatok voltak és melyik leckéből.Aztán persze le is írtuk a puskát de nekünk megfórdította a rendet és ott ak az 1ső tételt írta az nálunk a másodikat és fordívta aztán a puskacsere nem volt szerencsés mert nem igazán tudam a másik puskályán eligazodni.


Aztán 1 ik töri órára nem tanultam otthon semmit azzal voltam amit szünetben el olvastam.Persze,hogy engem szólított ki.Amit tudtam elmondtam,s a hátam mögött ülők lesugták a többit.s mikor írta be a tanárnő a jegyet azt mondta ha nem lenne ilyen jó társaság a hátad mögött 1 jeggyel nagyobbat kaptál volna XD

2009. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik évvégi felelsnél azt mondtam véeltlen hogy a Toldi egy olyan mű amiben feldolgozzák a főhőst! A tanár a helyemre küldött és jót nevetett! De adott rá egy ötöst!
2009. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
még általámosba 7.be kémia dolgozat volt és nem tudtam semmit az osztályba középtáj ülhettem hátra fordultam mondom a csávónak segits má az meg segített de lebuktunk elég ciki volt jah és a doga 1es lett mind 2önknek:d
2009. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!