Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitenetek? Tobbi lent

Segitenetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok a legjobb baratnommel vagyunk egy osztalyban(egy iskolaban os is 13 eves).tetszik neki egy 14 eves fiu.elosszor ugy tunt hogy a fiunak is bejon a baratnom de mikor engem is latott a fiu akkor nem vette a baratnomet figyelembe,amikor szinhazban voltunk elkezdett simogatni(a combom) aztan leszalitottam deh en sajnalom a baratnomet mert en ossze akartam vele hozni es mindig ugy volt hogy aki neki tetszett az mindig en ram nyomult de en a baratnommel akarom osszehozni kerlek segitsetek
2012. nov. 27. 14:59
 1/2 tetris ***** válasza:

Az a fiú, aki a szinházban elkezd a sötétben taperolni, egy nagy bunkó lehet. Pláne akkor, ha még csak nem is jártok együtt.

A barátnőd jobban jár, ha egy nagyfiúval kezd, nem egy ilyen kis paprikajancsival.

A leírtak alapján nyilvánvaló, hogy nem tetszik neki eléggé a barátnőd. Vagyis kár a gőzért, hogy öszehozd őket. Jó nála a csaly, de nem annyira, hogy a kisujját is kinyújtsa érte.

Azzal pedig csak a b.nődet járatod le, ha mesterkedni próbálsz, hogy összejöjjenek.

Egy érett személyiségű fiúnak nem kell semmilyen segítség ahhoz, hogy a kiszemelt lánnyal kapcsolatba kerüljön.

Maradjatok nyugton, ezt a kis fajankót meg hagyjátok a fenébe.

2012. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi hogy segitettel amugy a baratnom mondta hogy hozzam vele ossze deh ha nem lehet akkor nem lehet megegyszer koszi:)
2012. nov. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!