Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mi van? A tobbi lent

Most mi van? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Ezt nem tudom hova sorolni szoval, meg a tanev kezdesenel eszre vettem ketto baratom furan viselkedik.Folyton kerulnek, az osztaly nagy menos reszlegevel akiket kinem alhattunk lognak, az egyik megy arra, a masik kovetti de nem szolnak egymashoz, folyton ossze vannak veszve, az egyik csak azert baratkozik a masikkal mert ha nem teszi a szulei elveszik tole a komputert egy honapra, a masik meg nem akarja,hogy a haverom velem baratkozzon, de ok emigy se voltak joba. Nem tudom most mit tegyek? Ha odamegyek hozzajuk akkor leraznak, ha csak az egyikukhoz megyek oda akkor meg probal lerazni. Ha felhivom az egyiket, hogy ,,-he, haver! Raersz ma? - Jaj bocs tanulnom kell,, vagy ,, csa, mit csinalsz ma? elmegyek anyaekkal pizzazni. - Veletek mehetek?-Bocs anya csak a csaladdal akkar enni,, vagy ,, -Szia! Eljosz hozzam? Meg neznenk egy Pottert es bandaznank. Na? - Nem birok, mert ooo, anya azt mondta, hogy pakoljak ossze!,,

Es ehhez hasonlo hazugsagok. Eleinte csak delutankent kerultek, de amikor megkerdeztem mi bajuk van velem akkor semmi. Az elso ket heten fel se tunt, pedig 6 eve ismerem oket, es szinte minden nap az egyikkel logtam. Persze vannak mas barataim csak ok bentlakasos suliba jarnak, meg az osztalybol is van nehany haver. De ha veletlenul a szuleink elmennek az efyikukhoz akkor en is megyek, akkor meg tok jo, mintha semmi se lenne. Tegnap elmentem egy buliba, es ott talalkoztam az egyikukkel, aztan meg jott a baratja (parja) es elmentek. Amugy mind a kettojuknek van parja. En lany vagyok, a tobbiek meg: egy lany, es egy fiu.

Sot tudom, hogy csak kiakarnak hasznalni, de nem ertem mert ilyenek.

Vagy nem is igazi baratok?



2012. nov. 1. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

SZERINTED?!

Ne legyél már ennyire naív...

2012. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Melyik mászkál melyik után?
2012. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lany a fiu utan
2012. nov. 1. 19:36
 4/4 anonim válasza:
Akkor egyszerű!a lánynak bejön a srác azért mászkál utána!Te zavarod az összképet a lány számára!A fiú pedig vagy azért viselkedik így,mert a lány mondott valamiket rólad!(esetleg ezt: össze akarsz vele jönni és a fiú nem és ezért távolságtartó veled)de ez csak az én véleményem!
2012. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!